Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 8 hónapja szurattam ezt a...

Kb 8 hónapja szurattam ezt a piercinget, most így néz ki, egy kicsit fáj is. Mi lehet ez? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. jan. 4. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
randán begyulladt, tegyél rá hidrogén-peroxidot, ha3-4 napon belül nem javul, akkor pedig orvos
2021. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán gyulladás. Ahol szúrattad, ott megkérdezted már? Amúgy menőn néz ki, mármint ettől eltekintve :)
2021. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Nincs kedvem megint leirni. Prszor mar leirtam, ide csak belinkelem a valaszomat.

23N

2021. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én ugyan magamnak szúrtam a hélixem, de semmi ilyesmi baja nem volt, kb 5-6 napig érzékeny volt, meg nem tudtam azon a felén aludni a fejemnek 4 hétig, de semmi gyulladás vagy dudor nem volt rajta...


a teafaolaj pedig allergén, és sok esetben csak fokozza a gyulladást

2021. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1.-nél a pont!
2021. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Erdekes. Egyik fulemben van 3 helix + 2 fulbevalo, masikban pedig osszesen 9 lyuk, tobbek kozt porcos piercingek tobbnyire. 2 orrpiercing, koldogpiercing. Mindegyik volt begyulladva, mindegyikre nott olyan ronda dudor (tobbszor is), es ez amit leirtam mindig bevalt, es kivetel nelkul 2-3 nap alatt rendbe jott. Finnorszagban itt a teafaolajat ajanljak a piercerek. En kiprobaltam, nem 1 nem 2 piercingem van, es mindegyiknel bevalt. Masnak is ajanlottam mar, masnak is bevalt. Mindig. Tapsztalatbol beszelek, nem csak az ures hulyseget mondom.


#3 voltam.

2021. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ReGina... ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, csatlakozom az #1. válaszolóhoz.

Nekem is segített a 3%-os hidrogén-peroxid. Nekem a piercingesem ajánlotta, ő mondta azt is, hogy vegyem ki, áztassam az ékszert is meg az oldatban, közben mind két oldalát kezeljem le. Az egész procedúra 2-3 percig tartott, aztán vissza tettem az ékszert.

Ez a módszer, hogy kiveszem- visszateszem tudom, hogy hagy némi kivetnivalót, de nekem bevált.

Ilyen volt--> [link]

[link]

Ilyen lett pár kezelés után és persze talpas ékszerre cseréltem a régi banán alakút-->

[link]

[link]

21/L

2021. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

“ Erdekes. Egyik fulemben van 3 helix + 2 fulbevalo, masikban pedig osszesen 9 lyuk, tobbek kozt porcos piercingek tobbnyire. 2 orrpiercing, koldogpiercing. Mindegyik volt begyulladva, mindegyikre nott olyan ronda dudor (tobbszor is), es ez amit leirtam mindig bevalt, es kivetel nelkul 2-3 nap alatt rendbe jott. Finnorszagban itt a teafaolajat ajanljak a piercerek. En kiprobaltam, nem 1 nem 2 piercingem van, es mindegyiknel bevalt. Masnak is ajanlottam mar, masnak is bevalt. Mindig. Tapsztalatbol beszelek, nem csak az ures hulyseget mondom.


#3 voltam.”


Talán normális helyen kéne piercingeket szúratni

2021. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es. Már megpróbáltam kiszedni, hogy megtisztítsam, de nagyon rácsavarta a piercer, meg a fájdalom miatt se tudtam leszedni. :(
2021. jan. 4. 23:27
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Kepeld, mindig normalis helyen szuratok. Vajon eddig miert nem lett soha se nekem, se masnak baja a teafaolajtol? Hadd dontsem mar el en, hogy rendbe jott e tole az osszes piercingem, vagy sem. Ne tudd mar jobban nalam. A masik meg, szerintem kulfoldon normalisabb piercing es tetovalo szalonok vannak, mint magyarban. Vagy lattad esetleg hogy hol voltam? 🙂 koszonom a tanacsod, nekem is, es masnak is tokeletesen bevalt mar a teafaolaj, meg nem veletlenul ajanljak egesz finnorszagban a piercerek. Attol hogy szerinted rossz, mert magyarorszagon tudatlanabban az emberek, nem jelenti azt, hogy szar is.
2021. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!