Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tyúkszemnél nem altatnak el?

Tyúkszemnél nem altatnak el?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyásznál voltam múlt héten megmutatni a tyúkszememet ami a nagylábujjam és a másik alatt van ott a párnás részen, iszonyatosan fáj mindent kipróbáltam màr semmi nem használt már hónapok óta kinlódok vele.

A bőrgyógyász azt mondta ő ezt már nem tudja kivàgni mert 3 cm mélyen van.

Iszonyatosan félek szinte már rosszul vagyok a gondolattól is hogy ezt kifogják vàgni onnan. Valahogy nem lehet altatást kérni a sebészeten? Nem tudtok ilyen helyet? Rettenetesen félek



2021. jan. 4. 16:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

kicsi voltam (14 éves azt hiszem, a strandon szedtem össze), szóval annyi maradt meg, hogy bementem, lefektettek az asztalra, bekenték valamivel, és kaptam egy injekciót (érzéstelenítő), utána kezdték el egy hosszúkás eszközzel “leégetni”. ez megvolt egy 10 perc alatt, utána bekenték és bekötötték, 3 hétig nem mehettem vízbe, csak átmoshattam (kb, mint egy tetoválásnál), és utána mehettem is az utamra.

arra emlékszem, hogy sírtam, de inkább csak, mert kellemetlen volt, nem fájt kifejezetten, szóval szerintem nincs miért aggódni. utána nem újult ki, kivágás után igen, szóval mindenképpen jó, hogy lézereznek :)

2021. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Neked is a talpadon volt?

Remélem úgy lesz nekem is ahogy leírtad és hamarosan túl leszek ezen az egészen! ☹️

2021. jan. 6. 16:02
 33/38 anonim ***** válasza:

kicsi voltam (14 éves azt hiszem, a strandon szedtem össze)


Az nem tyúkszem volt, hanem szemölcs. A tyúkszem egy pontotn történő tartós nyomás (pl rossz cipő) hatására jön ki.

A szemölcsöt pedig vírus okozza.

Nem ugyanaz a kettő

2021. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem hinni kell a gyógypedikűrösben, hanem tapasztalni.

Sokaknak mentették meg már a lábát.

De ISMÉTLEM, ők nem láblakkozgató kisiparosok, hanem komoly tudással és felszereléssel rendelkező szakemberek! Ismerek olyat, aki kórházban is dolgozik.

Ők is használnak lidocaint, ha szükséges.

2021. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Viszont szemölcsnél nem adnak érzéstelenítő injekciót! Úgy hogy nem biztos hogy szemölcs volt neki. Tesómnak most volt szemölcse és csak befújták és neki is làttak.
2021. jan. 6. 20:29
 36/38 A kérdező kommentje:
14x20mm széles és mély a tyúkszem, nem akarok több gyógypedikűrös választ de köszi azért ! :)
2021. jan. 6. 20:29
 37/38 anonim ***** válasza:
Miért ne adnának?
2021. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nem adnak. Nem szükséges, elég az érzéstelenítő spré.
2021. jan. 6. 22:25
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!