Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tyúkszemnél nem altatnak el?

Tyúkszemnél nem altatnak el?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyásznál voltam múlt héten megmutatni a tyúkszememet ami a nagylábujjam és a másik alatt van ott a párnás részen, iszonyatosan fáj mindent kipróbáltam màr semmi nem használt már hónapok óta kinlódok vele.

A bőrgyógyász azt mondta ő ezt már nem tudja kivàgni mert 3 cm mélyen van.

Iszonyatosan félek szinte már rosszul vagyok a gondolattól is hogy ezt kifogják vàgni onnan. Valahogy nem lehet altatást kérni a sebészeten? Nem tudtok ilyen helyet? Rettenetesen félek



2021. jan. 4. 16:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem az fog fájni, hogy kivágják, hanem utána a seb a talpadon. Gyógypedis kifordítja a tyúkszemet, utána sokkal kellemesebb a gyógyulás.
2021. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógus?
2021. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Még mindig gyógypedikűrös....
2021. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Nekem a fülemen műtöttek, igaz nem tyúkszemet. Kaptam helyi érzéstelenítést, az nem kellemes, de nem elviselhetetlen. Vegyél egy nagy levegőt és tartsd benn, és koncentrálj a levegőre. Utána nem érezni semmit, csak ilyen tompa rángatásokat. De nem fáj.

A legrosszabb benne a félelem. Próbálj valami másra gondolni, például szavalj verset magadban, vagy főzz gulyáslevest az elmédben, vagy öltözz fel képzeletben.

2021. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Utolso: megfogadom a tanacsodat koszonom a tippeket! :) lézerrel fogják csinálni fogalmam sincs milyen lessz vagy mit erzek majd.

Nem hiszek a gyógypedikűrösbe de azért köszi

2021. jan. 6. 11:47
 26/38 A kérdező kommentje:
Hozzá nem lehet érni annyira fáj akkor mit akarna a gyógypedikűrös kifordítani érzéstelenítő nélkül? Hiába áztatja akkor is annyira fáj hogy már csak ha hozzá nyúlok majd be sza*ok
2021. jan. 6. 11:49
 27/38 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy jobb helyeken úgy érzéstelenítenek, hogy bedugaás közben megállítják a tűt, és nyomnak egy mini adag érzéstelenítőt, szóval a tűt nem bevágják mint a filmekben, hanem előre érzéstelenítik a tű útját.
2021. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

szia,

nekem kétszer volt ilyen jellegű beavatkozásom, egyszer kivágták, egyszer meg lelézerezték.

fáj, mert nyilván fáj, de én arra gondoltam közben, hogy a szuri azért kell, hogy kevésbé fájjon.

negyed óra-20 perces procedúra volt, nekem pl a tetoválásom jobban fájt, mint ez.

gyorsan túlvagy rajta, hidd el, nincs miért izgulni! :)

2021. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó de jó hogy írtál. Le írnád létszives a menetét hogy hogyan zajlott? Nekem lézerrel fogják csinálni, azt mondták kb 20 perc lesz nekem is és csak az érzéstelenítő beadása fog fájni. De akkor ezek szerint fáj közbe is? ☹️ Neked mekkora volt és hol?
2021. jan. 6. 14:19
 30/38 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm aki írt és próbál nyugtatni nagyon sokat jelent nekem mert tényleg nagyon félek, egyébként is elég pánikolós típus vagyok. Mindenképp lefogom nektek írni ha túl vagyok ezen az egészen.28-ikán megyek egyébként akkora kaptam időpontot. 😊
2021. jan. 6. 14:21
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!