Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tyúkszemnél nem altatnak el?

Tyúkszemnél nem altatnak el?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyásznál voltam múlt héten megmutatni a tyúkszememet ami a nagylábujjam és a másik alatt van ott a párnás részen, iszonyatosan fáj mindent kipróbáltam màr semmi nem használt már hónapok óta kinlódok vele.

A bőrgyógyász azt mondta ő ezt már nem tudja kivàgni mert 3 cm mélyen van.

Iszonyatosan félek szinte már rosszul vagyok a gondolattól is hogy ezt kifogják vàgni onnan. Valahogy nem lehet altatást kérni a sebészeten? Nem tudtok ilyen helyet? Rettenetesen félek



2021. jan. 4. 16:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Gyógypedisnél voltál? Lehet, hogy ki tudná szedni sebészi beavatkozás nélkül.
2021. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Gyógypedagógus?
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nyilván gyógypedikűrre gondolt a #11, te észlény.
2021. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen már nem segít a gyógyped. 3cm mélyen van és 13 mm széles kör alakú. Ezen sajnos már csak a kivágás segít. Esetleg valaki tudna valami jó helyet ahol megcsinálják és normálisak is?
2021. jan. 5. 07:10
 15/38 anonim ***** válasza:

Szerinted nem segít... Szerintem meg ha meg sem próbálod, nem tudod meg. Egy jó gyógypedis sok olyan dolgot megold, amire a sebész azonnal a szikét fogja. Nyilván mem a láblakkozós pedikűröshöz kell menni, hanem ahhoz, aki ért iy az ilyen elváltozásokhoz. Tegyél egy próbát, veszteni valód nem sok van.

Hol laksz? Hátha tudok ajánlani valakit. Vagy facen lépj be egy pedis csoportba. Ott is tudnak ajánlani jó szakembert.

2021. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
De nagyon faj mar ha hozza erek is akkor ő mit tudna vele csinálni?
2021. jan. 5. 09:32
 17/38 anonim ***** válasza:
49%
Ha az injekciótól félsz, akkor mégis hogy szeretnél altatást? Altatáshoz is szúrni kell!
2021. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Menj el, és kiderül, mit tud vele csinálni.
2021. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz vészes. Amúgy biztosan nincs 3 centi mélyen, mert ott már kb a lábfejed másik oldala van.

Nekem műtötték ébrenlétben a kezemet, és nem is közvetlenül abba a területbe adták az érzéstelenítőt, hanem feljebb, gobdolom valami idegbe. Szóval ha mélyen van, nem jelenti azt, hogy oda lenyomják a tűt. De egyáltalán nem volt vészes.

Amikor túl leszel rajta csodálkozni fogsz hogy emiatt halogattad hogy kiműttetsd.

2021. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen jól esett amit írtàl remélem így lesz!❤️
2021. jan. 5. 15:09
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!