Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha az arcom elkezde...

Mit tegyek ha az arcom elkezdett pirosodni egy termék hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feltettem egy arc krémet Yves Rocher-től. 3 perc múlva pedig elkezdett a a bőröm pirosodni. Mit tegyek? Már lemostam, de pirosság nem múlik.


2020. dec. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez most nem is fog elmúlni egy idejig. Ha nagyon tenni akarsz valamit, átkenheted kamilla teás vattapamaccsal, vagy aloe vera géllel, de inkább hagyd.
2020. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet. Csak annyira megijedtem, mert elvileg nem vagyok allergiás semmire. Most pedig próbálom egy kis tejjel csökkenteni a piroságot.
2020. dec. 29. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem is volt már ilyen, valami nem tetszett az arcomnak egy maszkban. Csípett is, piros is lett. Hamar lemostam, pár óra múlva el is múlt. Remélem neked is el fog múlni.
2020. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Allergiás vagy rá . Nekem a lányom ilyen .
2020. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!♥️

Már annyira nem piros és nem is fáj már. ☺️

2020. dec. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!