Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú sérült hajra ami...

Hosszú sérült hajra ami hullik is melyik termék család jó ami be is válik?

Figyelt kérdés

Tresemmé biotin + repair, Loreal elseve dream long vagy Gliss kur bio-tech (zöld sérült hajra való) ezeket néztem hogy elvileg jók csak nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg

hosszú hajam van ami sérült és hullik főleg fésülködéskor meg hajmosáskor jön ki sok hajszál



2020. nov. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is orvost keresnék fel. A hajhullásnak lehetnek komoly okai: pajzsmirigy probléma, valamilyen belső gyulladás, stb.

Ennek a végére kell járnod, hogy megtudd, mi a megoldás.

2020. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megfogadnám az első válaszoló tanácsát, emellett hajra a Wella SP Repair sampon és hajpakolás nálam nagyon szép eredményt hozott.
2020. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Esetleg a natur box valamelyik termék családja jó erre?

(Argán olajos esetleg?)

2020. nov. 25. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát csak nem érti.. TAKARODJ A K.RVA ORVOSHOZ MERT NEM NOMRÁLIS A HAJHULLÁS!! ERRE NEM TERMÉKCSALÁD KELL HANEM MEGSZÜNTETNI A PROBLÉMÁT! Pont.
2020. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első véleményét osztom. Én is elmentem kivizsgálásra, kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, ez okozta.


Amióta kezelve van, nem hullik annyira (rengeteg hullott korábban, a kád tele volt), és egészségesebb is.


De ha nagyon sérült a hajad, jobb, ha vágatsz is belőle.

2020. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtad kérdező, hogy kiderült, hogy a TRESemmé hajápoló termékek hajhullást illetve rákot okozhatnak?
2021. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Schauma eper & banán smoothie termékcsaládról mi a véleményetek?
2021. jan. 18. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:

a Botanicals-t próbáltad már? Bánfi hajszesz hajhullás ellen?

Hány éves vagy egyébként?

2021. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!