Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne nagyon hosszú...

Hogyan lehetne nagyon hosszú hajam?

Figyelt kérdés

Szép hosszú, dús hajat szeretnék.. De elegge hullik, toredezik, es szinte naponta kell mosni mert nagyon hamar zsirosodik is.. Mar probalom 3-4 naponta mosni, hogy vissza szoktassam a hajamat ehhez.

De mit tudnatok ajánlani, milyen termekeket hasznaljak ami segithet a hajamon?

Habar az egyij kinai ismerosom azt mondta h a kislánya haját sosem mosta samponnal csak tiszta vízzel, és gyönyörű haja van..nos hat nemtudom hogy ez jolenne-e



2014. okt. 12. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ricinusolaj. :)
2014. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is ha hullik annak oka van... ki kéne vizsgáltatnod magad. Használj argán olajat hajvégekre, hogy ne töredezzen, + vannak argán olajas hajápolók is, fodrászkellékesben vásárolj, mert ott jobb termékek vannak mint a drogériákban. Rossz sampon kiszáríthatja a hajat nagyon, szóval nézz utána mit veszel.

A tiszta vízzel mosás nem tisztít megfelelően, a kosz, zsír, korpa simán víztől nem távozik. Egy kisgyereknek még oké, de aki minden nap az utcán jár, annak semmit nem ér. Mindig használj balzsamot is a hajadra.

2014. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor én is pontozzalak le? Komolyan nem értem az ilyen embereket... A ricinusolajat nagyon sokan használják, szuperül beindítja a hajnövekedést, nekem rengeteg babahajam lett tőle, emellett sokkal puhábbak, lágyabbak lettek a hajvégeim. Oké, a zsírosodásra nem válaszoltam vele, de szerintem építő jellegű hozzászólás volt részemről és nem értem, miért kell lepontozni.
2014. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!én is hajnövesztésbe kezdtem, elmesélem,én hogy csinálom!

Évek óta vörösre festettem a barna hajam, most már 3 hónapja nem volt festve (ami nálam nagy szó) és még 1-2 hónapot várni fogok, így pihentetem a hajam, és azután Hennával szeretném festeni, ami természetes anyagból van, szóval nem csak festi, de ápolja is közben a hajat, és sokáig nem kell aztán újrafesteni:) először nagyon zavart hogy már azért kopott a hajam, és le is van nőve, de most már inkább boldog vagyok ettől, hiszen ezzel teszek neki jót! a lenövésem se zavar, sőőt... örülök hogy szépen nő a hajam!

a növesztő ötletem előtt vágtam a hajamból olyan 3-4 cm-t,mert töredezett volt. Tudom hogy még mindig az,hiszen évekig vasaltam, festettem, de nagyon sokat nem akartam vágni belőle.

Elkezdtem használni a kókuszolajat, amivel pakolást teszek a hajamra, és van hogy 3-4 órán át rajta van. Kimosni nagyon könnyű, és utána egészen más lesz a tapintása...puha, és fényes lesz ( igen, még a kikopott hajam is:D )

A hajhullás ellen a Bánfi hajszeszt tudom ajánlani, ami olyan 700ft körül van, én a tescoba szoktam venni!

Nekem bevált, igaz, azt elmondom, hogy nem egy használat után vettem észre a változást! most használom a 3.flakonnal, (kb egy hónapig bírja egy flakon,de én sokszor használom) És most már nagyon látszik a hajtöveimnél azok a kis babahajak, amik az évek során a hajfestésnek köszönhetően kihaltak.

bánfi hajszesz kúra elején, normális ha hullik a hajad! Illetve most, ősszel (és tavasszal is) normális a hajhullás!

Olyan szert nem fogsz találni, ami egyik napról a másikra megállítja a hajhullást, de ez a bánfi tényleg jó! Hetente 3x mosok hajat, előző este bedörzsölöm a hajszesszel a fejbőrömet, olyan 30-40 percig folyamatosan dörzsölöm, és egész éjjel rajta hagyom a cuccot...a hajvégemre ilyenkor is teszek kókuszolajat,mert a Bánfi egyetlen hátránya, hogy szárítja a hajvégeket, de kókuszolajjal ez a gond is megoldva :)

A bánfi tubusán az van, 40 perc masszirozás után ki kell mosni...de véleményem szerint ez nagy hülyeség, hiszen miért mosnám egyből ki? be se tud annyi idő alatt szivárogni a kis hajhagymáimba:) szóval én egész éjjel úgy hagyom, és aztán másnap délelőtt mosok hajat!ja, bánfi hajszesz másik hátránya, hogy kiszedi a hajfesték színét, de mivel csak a fejbőrre teszel belőle, a hajtöveidnél ki fogja szedni a hajad színét...szóval ezért is tartottam egy kis szünetet hajfestés terén :)

Olcsó csalánsampont, vagy gyógynövényes sampont használok, vagy pedig baba sampont, ami nekem nagyon bevált!

hajmosás után pakolást használok, ami kallos márkájú, asszem tejes vaniliás illatú. egészen jó.

Aztán még... nem vasalom, csak akkor szárítom amikor muszály. nagyon vizesen nem fésülöm! csak ha már félig megszáradt akkor fésülöm át szélesfogú fésűvel!


hmmm kb ennyi, amire odafigyelek! nekem nőtt a hajam ez idő alatt, szóval ezek a dolgok nekem nagyon beváltak! :)

(ui: ricinusolaj is szuper, attól is megiramodnak nőni a kis babahajak! :) )

2014. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, hogy hajszárítás előtt HŐvédő nagyon fontos! Balea hővédőt használok, és megvan már 3 hónapja, és csak félig van...szóval megéri azt a 700 ft-ot :)
2014. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1.-nek mondom, hogy nem pontoztalak le :D egyébként köszönöm mindenkinek
2015. jún. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!