Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hete festettem be a hajam...

2 hete festettem be a hajam és most aggódom, hogy sokat ártottam neki, mert hosszabb ideig hagytam rajta?

Figyelt kérdés

Derékig érő, egyenes, dús hajam van, 5 éve fodrász tett bele enyhe ombrét és végülis az zavart, hogy világos a vége, ezért most fogtam egy sötét festéket és befestettem egymagam, életemben először. Sötétbarna hajam van, ez a szín 2 árnyalattal sötétebb és nagyon tetszik is. Közvetlen festés után le is nyisszantottam 2 centit, hogy figyeljem az állapotát, de amúgy is régebb óta magamnak vágom. Most sem töredezett a hajam, de amikor nézem a végeket, itt-ott látok benne fehér pöttyöket, amiket lenyisszantani órákba telne és ugye van az a gép, amit reklámoztak 1-2 éve, hogy nem a hosszát vágja le, hanem a kiálló töredezett végeket. Na szóval pont olyan kis töredezéseim vannak és miattuk aggódom, de lehet csak nem láttam, mikor világosabb volt a hajvégem. Annak érdekében, hogy biztos jól befogja a festék a világos végeket, hosszabb ideig hagytam hatni, na meg eleve a végekkel kezdtem, utána festettem a tövét. Ha ez nagyon ártalmas, mikor fogom megtapasztalni azt, amivel mindig ijesztgettek festés ellen, azaz a szárazságot, töredezettséget, fénytelenséget?

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.


2020. dec. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Irány a fodrász, ő jobban le tudja vágni a saját fodrász ollójával a töredezett részeket. Az ilyet jobb rájuk bízni. és igen, árthat a festék.
2020. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor sötétbarnával festettem sokszor volt, hogy több mint 1 órát a fejemen volt a festék. Igazából a barna színek a legkíméletesebb fajták. Semmi baja nem lesz ettől viszont azt tapasztalatból tudom, hogy ja a sötétebb hajon jobban látni a töredezést.
2020. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!