Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aszkorbinsavas pakolást...

Aszkorbinsavas pakolást szeretnék használni, hogy a feketére festett hajam kissé világosítsam. Aki használt ilyet utána mennyi idővel festette újra a haját? Pár nap pihi elég a pakolás és a festés között?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra számíts hogy vöröses árnyalata lesz a hajadnak és iszonyat büdös fémes szaga lesz napokig, akárhogy mosod és kiszárítja.

Pár nap elég egyébként pihinek, de lesz egy vöröses árnyalata a hajadnak ha befested akkor is.

2020. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én többször is csináltam a festett fekete hajamon és nagyon sötét vörös lett a hajam de nem az első alkalom után. Pihentetésképp 1 hét szünetet tarts a kettő között és valami pakolást tegyél rá mert nagyon száraz lesz a hajad.
2020. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Dm- es port használtam, tettem bele a hajpakolásomból, így nem lett vészesen száraz.

Teljesen vállalható sötétbarna színt kaptam, így végül nem is festettem be utána.

2020. okt. 30. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak aszkorbinsavat és pakolást kevertél össze?
2020. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, a recept szerint samponnal kell, én fele-fele arányban kevertem a sampont és a pakolást.
2020. nov. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!