Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette color shampoo fekete...

Palette color shampoo fekete csokoládéval festettem be a sötét szőke hajamat...többi lent??

Figyelt kérdés
Palette color shampoo fekete csokoládéval festettem be a sötét szőke hajamat de már le is nőt és most már sötét barnára kopott..szeretnék megint inkább szőke lenni és szerintetek ha sötét szőke ilyen color shampooval festem be a hajam eltűnik a lenövés és világosabb lesz??
2020. aug. 25. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz világosabb

De szerintem hamar kikopik a hajadból

2020. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát amúgy a szín már tetszik csak nem akarok lenovest már viszont ha barnával festem sötétebb lesz amit nem szeretnék azért hondoltam a sötét szoket hogy azzal nem lesz sötétebb de eltűnik a lenoves
2020. aug. 25. 01:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah értem

Úgy jó lesz talán

2020. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!