Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problémás zsíros bőr ápolása?

Korina003 kérdése:

Problémás zsíros bőr ápolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem nagyon pattanásos, zsíros,érzékeny, problémás arcbőröm van. Pénztárca barát megoldást keresek rá, de egyszerűen még nem találtam olyan terméket amiről véleményt is hallottam volna és nem kapok szívinfaktust az árától. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudtok-e olyan terméket(lehet az hidratáló krém, tonik, sminklemosó, bőrradír, hámosító) ami nektek bevált és segíthet a problémámon és mégsem ürül ki tőle az ember pénztárcája.



2020. dec. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Egészségesebb életmód
2020. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Cerave tisztító, Geek&Gorgeous B-bomb + aPAD szérum

Ugyanettől a márkától hámlasztó.

Megmentették a bőröm.

2020. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

szia.

olajos tisztító: nivea szőlőmagolajos, babylove sensitive vagy ultra sensitive babaolaj

második tisztító: balea med gél vagy balea men sensitive hab vagy Cerave (pl sa-t egyáltalán nem ajánlanám minden napra, de baleával váltogatva pl valszeg mehet, tudsz belőle patikákban mintát kérni)

hámlasztó: cosrx bha drágának tűnik, de egy évig biztos elég heti két használat mellett. olcsóbb alternatívája a revox szalicilsav, de nem olyan profi és tiszta a formulázása. (sokaknak beválik, sokaknak nem). AHA savból The Ordinary 5% lactic acid.

szérumok: TO vagy Geek & Gorgeous niacinamide, illetve aPad, TO Granactive Retinoid emulsion vagy G&G A-game

hidratáló: Cerave (lotion vagy cream, The Ordinary, dm-ből a saubar (macik vannak rajta) vagy a lila mixa testápoló

fényvédő: sundance kids sensitive spf50 tej vagy krém. (fehér flakon türkiz kupakkal)

spot treatment: akneroxid (50-es), dm-ből szaliciles tapasz.


Ezek csak olyan termékek, amik nekem (és sok tudatos bőrápolónak) beváltak, egyáltalán nem ajánlom viszont hogy elkezd őket használni. Nagyon kérlek, semmit ne rendelj meg és kezdj el használni, amíg nem vagy tökéletesen biztos a dolgodban, mi mire való és hogyan biztonságos.

skinsmart.hu, okosszépség instaoldala jó tájékozódási lehetőségek.


A helyedben mindenképp egy hónap alap rutinnal kezdenék, megerősíted a barriered, megnézed az alaptermékek megfelelőek-e a te bőrödnek, utána kezdenék el bevezetni hatóanyagokat szigorúan egyesével, legfeljebb kéthetente egyet.

Alap rutin az este dupla tisztítást és hidratálást, reggel langyos vízzel (vagy az esti második tisztítóval) való arcmosást és fényvédőt jelent.

2020. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat és temékeket. Bele is vetem magam a tanulmányozásba. Tényleg nagyon szépen köszönöm! 😊
2020. dec. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!