Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőr szárítása? Mit...

Zsíros bőr szárítása? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fél évig retionidokat szedtem zsíros bőrre és pattanásokra. Most kb 2 hónapja már nem szedem, és megint kezd zsírosodni a bőröm.

Olyan nagy durva pattanások egyenlőre nincsenek mint azelőtt, de félek hogy amint zsírosodik a bőr megint elkezdenek majd jönni.


20%-os savval szoktam előtte is hámlasztani heti 1 alkalommal, esetleg kezdjem el megint azt?



2020. jún. 10. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne száríts, csak normalizálni kéne a faggyútermelést. Elvileg erre pl. a niacinamid nagyon jó. Saját tapasztalatot nem tudok mondani, nekem száraz a bőröm, de érdekel a bőrápolás és erről tényleg sokat hallottam, olvastam, hogy mennyien szeretik.
2020. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Baba szappan, a kemény, fehér.

De csak a Baba.

Ezzel moss arcot.

Kozmetikus ajánlotta, nekem jó szokott lenni. 😊

2020. jún. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cera ve artisztitóit próbald ki, zöldek amik tisztitó hatáusak de megse szaritja ki a böröd,bioderma zöld micellás vize is tisztitó,bioderma zöld habzó arc radirja 2 hetente 1× (durva szemcséi miatt), viszont a hidratálo krém legyen hipo allergen ami nem komedogen, akneroxid gél a pattikra és ahol nagyon zsiros.
2020. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!