Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Masoknak is tele van a furdosz...

Masoknak is tele van a furdoszobatok tobb eves tusfurdokkel samponnal kremekkel? sose fogynak el

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem? Nem veszek addig újat semmiből, amíg a másikból még van
2020. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak akkor veszek újat mindenből ha már kezd fogyni. Egyszer egy sampon-balzsam ajándékcsomagból vettem 3 dobozzal mert kifutó termék volt és nagyon szerettem, de ennél többet nem is bírnék elviselni a fürdőszobában. Meg úgy alapból nem tartom normális dolognak mikor valaki pl glamour napokon vagy más leárazáson megvesz 500 tusfürdőt meg dezodort pont ezért mert ez lesz a vége, ott áll a sok szar amit fel sem tudsz használni szavatosságon belül.
2020. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem, akkor veszek újat ha fogyóban az aktuális. Max 1-2 db tartalék van pár cuccból, de azokat is a szekrényben tárolom, és nem több évesek.
2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Sajnos sokszor jártam úgy,hogy nem valt be a termék,ezért másikat vettem,de az előzőt nem volt szívem kidobni. Párat odaadtam anyának ( sampont),neki jó volt. Mivel már kitapasztaltam mi a jó,csak akkor veszek ha fogyóban van.
2020. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Páromnak hosszú dús haja van, és sajnos tele van a polc olyan samponokkal, amiben még van, de már nem tudja vele megmosni a haját mert kevés lenne rá, keverni pedig nem szereti. Szóval nekünk is folyamatosan gyűlik, de nem tudok vele mit csinálni.:/
2021. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!