Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Masoknak is tele van a furdosz...

Masoknak is tele van a furdoszobatok tobb eves tusfurdokkel samponnal kremekkel? sose fogynak el

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem, igyekszem használni őket, mielőtt újat veszek, ha mégsem sikerül, akkor elsőkörben megpróbálom oddaadni valakinek, aki használná, ha ez sem jön össze, akkor is kidobom, ha lejár a szavatossága. Eszemben sincs lejárt kencéket tartogatni feleslegesen.
2020. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*elhasználni
2020. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen, sajnos képtelen vagyok megválni a dolgaimtól. Szoktam szelektálni, ami lejárt kidobom. De addig is ott ál a polcon várva, hogy majd valamikor jó lesz. A legtöbb dolgot általában kapom, nem vásárlok feleslegesen, de így is rengeteg kencefice van meg mi egymás.
2020. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*miegymás
2020. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tudatosan figyelek rá, hogy nem nyithatok ki/vehetek újat, amíg van a régiből. A sminkcuccokkal pont ilyen szigorú vagyok, mert ott nagyon nagyon hajlamos voltam elcsábulni és hazahozni még egy körömlakkot, rúzst, palettát, hogy aztán évekig figyeljenek szomorúan a sminkfiókban.

Ez a helyzet a ruhákkal is. Pont annyi fogasom van, mint ruhám (mindent fogason tartok a fehérneműn kívül). Csak akkor vehetek újat, ha felszabadul egy fogas, mert tönkrement egy régi.

Amióta ezt betartom, sokkal kevesebbet költök ilyenekre és nem gyűlik feleslegesen fel.

2020. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
91%
Nincs. Így szoktam meg, eddigi életem nagy részében kolis voltam vagy lakótársakkal laktam, nem foglalhattak nagy helyet a cuccaim. Egyszerre max 2 tusfürdő van nyitva, egy esti meg egy frissítősebb edzés utáni de gyakran csak egy. Sampont, krémet meg ilyeneket akkor veszek ha elfogy. Testápolóval vagyok mindig elhavazva mert gyakran kapok és ritkán használom, így ezekből mindig adok tovább hogy nehogy rám rohadjon :D
2020. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Addig nem veszünk krémet/tusfürdőt, amíg az előző el nem fogy.
2020. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
nincsen. amiota tudatosabban vasarolok es csak olyasmit veszek, amirol tudom, hogy szeretni fogom, nincs ez a felhalmozodas. pl hab- es tusfurdobol van altalaban 4-5-6 darab egyszerre, hogy tudjak valogatni, de mivel napi 1x minimum furdok, azert ezek nem tartanak ki evekig. most pl addig nem veszek ujat, amig az egyik el nem fogy.
2020. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mert anyám mindig vásárol belőlük, amikor leértékelés van. Olyan ütemben pedig nem fogynak el. Az újakat mindig a sor elejére rakja, és onnan vesszük el a következőt, ha újat kell kibontani. A sor végén lévőkig ezért soha nem jutunk el. Vannak köztük olyanok, amik már a '90-es évek óta ott vannak. :D
2020. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
én szoktam raktározni amikor leértékelés van, de mértékkel. hidratálókrémből van elég sok, de azt nagyon sokat használok szóval az el is fogy elég hamar. tusfürdőből van néhány de annyira nem sok, karantén miatt vettünk néhányat, az mindig kell. szóval nincs olyan, ami sosem fogy el, de van tartalék :) sminkből is igyekszem mindig csak egyfélét használni egy termékből, vagy legalábbis minél kevesebbet, nem akarom hogy rám romoljon.
2020. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!