Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért itélik el azokat akiknek...

Miért itélik el azokat akiknek pattisabb a fejük? Vagy kövérek?

Figyelt kérdés
Erre mindig kíváncsi voltam, hisz nem tehetnek róla szegények. :(
2010. aug. 12. 11:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nos, én is kicsit húsosabb vagyok (és a hús nem egyenlő az izommal, te agyalágyult...) és van pár pattanásom is. Az arcomat kozmetikussal szoktam 1,5-2 havonta tisztíttatni (nagyon szép lesz utána a bőröm, szép sima és hegmentes). Az alakom se valami tökéletes (162cm vagyok és 56kg, van egy kis pocakom meg csípőben elég bő vagyok, sajnos...) nem rég kezdtem el sportolni, úszok már 1,5 hónapja. Kezdem érezni, hogy fittebb vagyok :D Egyébként azt mondják, hogy a zsírból lesz az izom... És hogy az izom nehezebb mint a zsar, szóval ha sportolsz akkor azért olyan a súlyod amilyen :) Én is feltettem már ezt a kérdést, talán kicsit másképpen. És mégis én lettem a hülye, önsajnáló liba... Szóval ne hallgass az ilyen energiavámpíros f*szságokra. 15/L
2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. aug. 12. 12:40
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg mi a hús te szuperlény! Mit eszel meg amikor előtted van a jó kis csirkemell? Húst! Az izmát a csirkének! Hát te soha nem jártál biológia órára? Vagy akkor mondd meg mi az izom! Istenem...
2010. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyébként azt mondják, hogy a zsírból lesz az izom...


Ilyen baromságot is régen hallottam már :D

A zsírból soha de soha nem lesz izom. Keveset tud itt sok ember az ilyen dolgokról , de nagyon. Lehetsz te vékony akkor is zsíros vagy , csak izom nincs rajtad azért vagy kis esetlen. Ezt a hülyeséget meg gyorsan de gyorsan felejtsd el!

Ennyi erővel az összes dagadt ember izompacsirta lenne , ha a háj átalakulna akkor nem kellene éveket a teremben tölteni , ezen nem agyaltál még? A futás is összetett dolog. Gyors futás izmot bont , lassú futás zsírt éget.

A testednek nagy energiára van szüksége gyors futás esetén ezért az izmot bontja , mert az sokkal táplálóbb és fehérjedúsabb mint a háj.

De mind1 nem akarok meggyőzni senkit.

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

:D az izom nem bomlik le a futástól, mindegy mennyire futsz gyorsan :D:D


Amúgy azért, mert akinek még nem volt semmilyen problémája a külsejével, azok el sem tudják képzelni, hogy milyen lehet, amikor valaki nem azért hízik el, mert igénytelen, vagy nem azért pattanásos, mert nem mosdik. Mert nem tudják, hogy sokan hormonváltozástól, depressziótól, betegségtől, terhességtől híznak el, és nem mindig lehet fogyózni (pl amikor az ember szoptat, akkor a fogyókúra nem tenne túl jót), vagy aki napi 8-10 órában dolgozik és ehhez 2 órát utazik még pluszban za örül, ha holtfáradtan beesik az ágyba, miután a házimunkát megcsinálta, nemhogy még elmegy futni.

Mert nem tudják, hogy van olyan, aki pattanásos, holott elment a bőrgyógyászhoz, mindenféle tortúrán, vizsgálatokon túl van és mégsem múlnak el az arcáról a ronda ragyák, sőt, még esetleg hegek is maradnak utána, amit az életben nem tud eltüntetni...


Ezek az emberek, akik mindenkiben a hibát keresik szegényes lelkivilágú, nulla beleérző képességgel rendelkező emberek, nem kell velük foglalkozni. Az ilyeneknek hidd el, sokkal nagyobb bajuk van azzal, hogy ilyenek, mint neked a kis felesleg meg a pár pattanás...

2010. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 clint válasza:

12:38

szegényke biztos fejreejtettek néhányszor.

néhány baromság, amiről nemtudsz, pedig azért 15 évesen már tudják.

"""és a hús nem egyenlő az izommal, te agyalágyult.."""

Akkor az izom mi? Valami ami a húson van? Ha bemész egy boltban és egy kocka disznózsírt veszel az hús??? Mert ha valakin nem látszanak az izomrostok, akkor azt zsír fedi.

""" Egyébként azt mondják, hogy a zsírból lesz az izom."""

Tehát ha megveszed azt a kocka disznózsírt a boltból, azt te át tudod alakítani izommá??? Vagy hússá???:D:D

"""És hogy az izom nehezebb mint a zsar"""

Tehát egy kiló zsír és egy kiló izom között külömbség van, mert az izom nehezebb, ennek semmi értelme.

2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

:D az izom nem bomlik le a futástól, mindegy mennyire futsz gyorsan :D:D


Olvass utána a cardio és az aerob edzésnek , futásnak!

2010. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ha pattis járjon kozmetikushoz ha nem segít bőrgyógyászHa kövér basszus... nei leszkésöbb rossz kicsit lehet fogyozni de a maiemberek már ezel se törödnek rájuk nézel elseszgyelik magukat ... meg ebben benne van a higénia .. vékony ember is izzad és egy kövér fujj egmozul és már kéész tócsa
2010. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
nem mindenki ítéli el..aki ilyen gy_kér annak viszlát..én sem vagyok vékony, és igenis van mikor rám nő egykét dudor de mégis volt már jó pár barátom, és vannak körülöttem emberek akiknek tetszem.akinek meg agyonalapozott anorexia k_rva kell, az így járt..keressen magának;]
2010. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

ezt amúgy ti komolyan gondoljátok? az izom nem fog se lebomlani (kivéve ha meghalsz) se elsorvadni se elszublimálni attól, ha gyorsan futsz. úgy lenne igaz, amit mondtatok (a zsírból lesz izom, az izom meg lebomlik), ha vmi ilyesmit mondanátok h amikor az ember elkezd edzeni, akkor a hájacskák(=sooooooksok zsírsejt) vígan elvannak a delikvensen (mert ugye normális ember a bemelegítéssel kezdi az edzést, az meg csak felkészíti az izmokat, inakat, meg minden alkatrészt a komolyabb mozgásra). de az edzések során az izmok fejlődnek, és mint mindennek, az izomnak is "táplálékra" van szüksége ha úgy tetszik, ahhoz, hogy fejlődni tudjon, ez a "táplálék" pedgig a zsír. a szervezet a felhalmozott tartalékokhoz(=zsír) nyúl, hogy az izmokat el tudja látni azzal az energiával, ami kell nekik ahhoz a feladathoz, amit éppen csinálnak. ezt nevezik zsírégetésnek. de a zsírégetés van olyan pofátlan, hogy csak nagyon lassan hajlandó beindulni. ezért van az, hogy nem lesz kockahasad attól, hogy amikor reggel felkelsz, felülsz az ágyban. pedig olyankor is használod az izmaidat, de nem elég ideig.


na remélem minden eltévelyedett lelket sikerült felhomályosítanom ebben a témában.


a másik dolog pedig az, hogy én nem ítélem el a kövéreket meg a pattanásos embereket se. igaz, hogy vagyok olyan szerencsés, hogy nincs túl sok pattanásom (lekopogom) de régebben volt rajtam egy "kevéske" fölösleges fognivaló és emiatt a gyökerek nevetségének tárgya voltam, de nekem sikerült úgy ahogy lefogynom. viszont még most is van rajtam pár (és most a hangsúly azon van, hogy PÁR) plusz kiló, de szerintem ennyi kell az én személyiségemhez és a világért se szabadulnék meg tőlük.

azt akartam ebből kihozni, hogy én nem nézem le se a kövéreket se a pattanásos embereket, sőt, a pattanásos kövér embereket se, mert én tudom milyen érzés ha emiatt piszkálnak. és az eredeti kérdésre válaszolva, szerintem azért ítélik el az ilyen embereket, mert ők nem férnek bele abba a képbe, amit az emberek szeretnének kialakítani magukról (most direkt nem a csonti sztárokkal érveltem, de velük is tudnék, higgyétek el). a vékony ember az egészség asszociációja a legtöbb ember szemében, mert a pl. magas vérnyomás, ebből következően pl az agyvérzés és a szívroham mind a "tipikus elhízásos betegségek" közé tartozik, és az embereknek eszébe se jut, hogy a vékony embereket ugyanúgy érinthetik ezek a betegségek. a ragyákkal ugyanez a helyzet, a pattanások csak és kizárólag azokon jöhetnek elő, aki nem egészségesen él, nem vékony, sötöbö. ezt az álvilágot sikerült magunknak kialakítani.

2010. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!