Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek alapból göndör a...

Akiknek alapból göndör a hajuk és vasalják mit fújnak rá, hogy ne nehezítse el a hajat, ne legyen kő kemény, de mégis egyenes maradjon?

Figyelt kérdés

Én ahogy kivasalom a hajam egyből visszagöndörödik, akárhogy vasalom, ezért kénytelen vagyok nagyon sok lakkot ráfújni sajnos.


Ti hogy csináljátok??


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. aug. 5. 11:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, ami nem károsítja a hajat...
2011. aug. 5. 11:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Én semmit. Pedig olyan göndör hajam van, mint a négereknek, olyan kunkori, csak nagyobb göndörökkel. Mármint nagyobb loknikkal. Mint a malacfarka :D

Semmilyen balzsamot vagy különleges ketyerét nem használok, megmosom samponnal, próbálom körkefével egyenesre szárÍtani utána - természetesen nem sok sikerrel -, utána kivasalom és kész. Hetente, másfél hetente mosok hajat, és nekem nem lesz kőkemény, nem áll össze, szép sima marad - ha nem éri vÍz vagy párás levegő. Lehet ki kéne próbálnod, hogy nem kensz rá mindenféle kütyüt ;)

2011. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha nem lakkozom le nagyon, akkor 5 perc múlva visszagöndörödik az egész... :(

Lehet neked nem olyan "erős" a hajad, mint nekem...

Jó neked, hogy egyenes marad! :)

2011. aug. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!