Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CSAK NŐKRE VONATKOZIK A...

CSAK NŐKRE VONATKOZIK A KÉRDÉS! Hogyan és hány éves korotoktól váltok meg a bajusztól? Borotvával,gyantával vagy esetleg csak szőkítéssel tüntetitek el? Nem marad utánna nyoma? (mondjuk gyantánál) Kenitek vmilyen krémmel? Milyen hamar nő vissza?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Szőkítem
Gyantázom
Borotválom
Nincs bajszom
Semmit nem csinálok vele mert csak alig látszik
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos szőrös típus vagyok,így ott is eléggé látszik és korán kellett kezdenem. 12 múltam amikor először lekrémeztem,azóta is ezzel csinálom,vagy borotválom
2020. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szemöldök csipeszemmel szedegetem ki kb. tizenpár éves korom óta. Most vagyok 30 és még mindig nő.
2020. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötét hajú, szőrös típus vagyok, de a bajuszom sosem zavart. Egész addig, amíg a 20-as éveim közepén nem lettem egy kozmetikustanuló vizsgamodellje, aki lelkesen megállapította, hogy az bizony ott van. :( Mióta ő felhívta rá a figyelmemet, azóta nagyon idegesít, úgyhogy azóta gyantázom, magamnak, otthon.
2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyantazom,12 eves korom ota. Gyanta utan meg ranezek, es ha kimarad 1-2 szorszal, azt szemoldokcsipesszel szedem ki. Sajnos nekem nagyon latszik, igy kb 2 hetente szoktam leszedni.
2020. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Epilalom. Mindig is aranyszoke volt a szor mindenhol,de az egesz arcom leepilalom mostmar csak hetente. Amikor foganzasgatlo tabit szedtem (jadine,jasminelle-nezd meg az osszetetelet,alacsony hormotartslmu...) ,akkor naponta ketnaponta kinott 5 mm!

Elozo elettarsam szokt,h messzirol latszik a bajazom,tuntessem el... na azota epilalom es azota is halas vagyok az oszintesegeert.

2020. dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös! Azt írtad h az egész arcod epilálod. Nem lesz tiszta vörös tőle az egész fejed? Nem fáj? Én csak a lábamat próbáltam párszor epilálni és nagyon fájdalmas és tiszta vörös tőle. Bár nem tudom ez lehet börtípustól vagy az epiláló fajtájától is füghet nem?
2020. dec. 10. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég szőrös vagyok, de szerencsére szőke, így csak akkor látszik, ha pont úgy esik rá a fény.

Meg amúgy annyira nem is érdekel, a karomat se szőrtelenítem

2020. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
En tetovalom xDDDDDDDDDDDDDDDDDDGCVHJB'LSXC HENTAIIIIIIIIIII
2020. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyanta és/vagy csipesz
2020. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!