Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrémet fiatal bőrre?

Arckrémet fiatal bőrre?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, szeretnék valami szuper arckrémet, most télen kicsit szárazabb a bőröm, a homlokom elég ráncos is. Használok The ordinary lactic acidos szérumot, de nem minden este, kb kétnaponta. Szóval valami jó arckrém érdekel, ami hidratál is, feltölt, szépít :D ugyanitt BB krémet keresek, nyárra a Chanel BB krémjét használom, de az jóval sötétebb mint a mostani bőröm :D, szóval kéne egy kicsi olcsóbb, de mégis jó verzió. Köszönöm
2020. dec. 2. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arckremet ajanlani szerintem lehetetlen, mindenkinek mas es mas a bore, lehet hogy egy krem szuper x embernek, de neked tonkreteszi a borodet.

Amit en hasznalok, es sok embernek bejon:

Kiehls ultra facial cream

2020. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a CeraVe arckrémek viszonylag biztonságos ajánlásnak számítanak, sok embernek bejönnek, nincs bennük semmi gázos. Amúgy nem akarok beleszólni, de nem sok kicsit a hámlasztás, nem feszül vagy piros a bőröd? Illetve csak éjszakára keresel krémet? Gondolom reggel használsz fényvédőt, ha már hámlasztasz, abból vannak olyanok, amik egész jók hidratálnak nappalra. Akkor viszont éjszakára mehet egy jó testes zsíros krém, mondjuk az La Roche Posay cicaplast baume b5.
2020. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen!
2020. dec. 2. 20:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!