Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők,szőrtelenítés...

Lányok, nők,szőrtelenítés extrém érzékeny bőrre? 18L

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az összes módszert próbáltam és érzékeny bőrnek való krém pl. És használok ilyen szőrtelenítés, borotvalas utáni nyugtató krémet, meg aloe Vera, testápoló. De ígyis hetekig vagy egy hónapig kiütéses nagyon a bőröm. De csak akkor ha szőrtelenítem. Mit próbáljak még ??

jan. 10. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
IPL vagy lézeres szőrtelenítés. Tudom, drága. De hosszútávon erre próbálj spórolni szerintem.
jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az IPL hez is borotválnia kell amúgy, csak egyre kevesebb szőr nő vissza.

Nekem az elektromos testborotva vált be. Tény, hogy nem tükörsima, de legalább nem irritál.

jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs véletlen kreatosis pilarisod? Pont ugy nez ki mint a szortelenitestol kipattogott bor csak nem az.

Sima szortelenitesnek nincs nyoma hetekig.

Valszeg bőrproblema lesz.ami azon kivul hogy csunya, artalmatlan. Nyaron sokat kell napoztatni (fenyvedovel) a bort, telen hidratálni es az kb kordában tartja. Mivel magát a szortuszot erinti a dolog hogy akorul van tobb faggyutsrmeles, ezert is puklis, ezert barhogy szortelenitesz irritalni fogja tehat az epilator vagy a gyanta a legjobban ajanlott mert azokat ritkabban kell

jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!