Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tartós hajszínkrém?

Figyelt kérdés
Eddig a Loreal Castingot próbáltam ki.Elsőként a karamellt, aztán a csokoládét (ami vörös lett), most kiszőkítettem a hajamat, de nem lett az igazi a vörös miatt. Szeretném, ha szőkés lenne a hajszínem, de a festék nagyon roncsolja, így gondoltam a hajszínkrémre.
2010. aug. 11. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a Castingnál, bár ettől szőkébb nem leszel. :S Először mindenképp festékkel kéne világosítani, aztán ha elérted a kívánt eredményt, visszaállni a Castingra. Nekem is szőkített a hajam, most a világos gyöngyszőkével festem, nagyon szép hamvas. :)
2010. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia!Köszönöm szépen:)!!Én a castingnak a szatén szőkéjére gondoltam, mert a szőkítés már meg volt!!Egyébként neked nem roncsolja a hajadat v legalábbis nem annyira mint a festék?
2010. aug. 12. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem roncsolja a hajam, pedig az a legvilágosabb árnyalat. Komolyan, inkább jót tesz a hajnak! Szerintem nyugodtan próbáld ki a szaténszőkét!

Ha esetleg befestetted, majd megírod, hogy milyen lett? :) Köszi!

2010. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Megint köszi!!!Így azért, hogy egy vásárlótól hallom, h nem roncsolja a hajat sokkal meggyőzőbb, mint a TV!!!Azt hiszem, h ki fogom próbálni:)!!!
2010. aug. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!