Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyerekkori hajszín jó...

A gyerekkori hajszín jó kiindulópont?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a gyerekkori hajszíned jó kiindulópont, hogy most milyen szín állna jól. De én nem vagyok erről annyira meggyőzve.


Ti mit gondoltok? Igaz lehet ez a "mítosz"?


Jelenleg tompa barnább a hajtövem, eléggé besötétedett, az alja pedig bronzosabb, vörösesebb. Kiskoromban szőkés hajam volt, nagyon világos, aranyos-szőkés tincsekkel és azon gondolkodom, nem-e lenne jó ötlet hasonlóra befesteni most..



2020. nov. 12. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkoromban világos szöke volt a hajam, most sötétbarna - szerinted igaz lehet???

Világos szökével most borzasztóan nézek ki, egyáltalán nem illik az arcomhoz, messziröl látszik, hogy nem természetes.

2020. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem biztos. Én koromfekete voltam, most ezt elképzelve a porcelánfehér bőrömhöz.. úgy néznék ki, mint egy 30 éves nő.. borzalmasan öreggé tenne. Plusz olyan hidegkék szemem is van.. :/
2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én tök szőke voltam piciként, utána bebarnultam és 10 éves koromtól folyamatosan visszaszőkültem de nem a gyerekkori szépre hanem ilyen sárgásra...borzasztóan nézett ki, a sötét haj sokkal jobban áll.
2020. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szőke hajam volt, de kifejezetten lebeszélt a fodrászom arról a színről, azt mondta, gyerekként (már akkor is hozzá jártam) jobban illett a vonásaimhoz, a (még több) szeplőmhöz, most már nem lenne az igazi. Barátnők sem voltak elragadtatva, szerintük se állt volna jól.
2020. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!