Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet tüntetni a rezes...

El lehet tüntetni a rezes vagy arany árnyalatot helyette hamvasat?

Figyelt kérdés
A hajam többször rossz árnyalattal lett festve, mindig meleg, aranyló színekkel. Soha nem éreztem magam jól benne és már tudom, hogy azért mert hideg színtípus vagyok. Voltam színtanácsadáson. Szeretném ha el tűnne a hajamból az arany fény. Voltam fodrásznál ő rá festett hamvas árnyalatú festéket de újra át ütött ezen is. Mit tehetek?

2020. okt. 29. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Te? Semmit. Válts fodrászt és reménykedj, hogy neki majd sikerül.
2020. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hamvasító termékekkel sem sikerült kiütni a sárga hatást? Mert ha nem csak többszöri hamvas festéssel jön ki a sárga tónus. Vagy le kell szívatni, és újra festeni. Nem írtad mennyire roncsolt vagy egészséges a hajad.
2020. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!