Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier color naturals extra...

Garnier color naturals extra világos hamvasszőkéjével ha befestem a rézvörös hajam, milyen lesz kb? Szőke lesz egyáltalán vagy vöröses beütésű?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert akkor nem veszem meg a festéket, ha nem lesz szőke, akkor inkább maradok vörös. köszi
2010. aug. 9. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem szőke a hajam(festett), és mivel kicsit besárgult már, vettem ilyen festéket, és kékes lett. Soha többet nem veszek ilyet.


Egyébként ilyen színű a hajad?

[link]


Hülyeséget nem akarok mondani, hogy melyik festék jó, és melyik nem, de én palette A10-et használok, és szép színű a hajam, bár elég hamar fakul.

A sötétbarna hajamból kb 7x-es festés után lett szép szőke. Ha a te hajad olyan, amit linkeltem, akkor 1-2festés kell. Vagy menj fodrászhoz, lehet jobban jársz vele.

2010. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huh köszi, hogy írt végre valaki:D Amúgy fodrász szőkítette ki barnából, és így lett vöröses, szval utána kiszőkítettem magamnak.. sárga lett!:D Amúgy már befestettem ezzel a festékkel, ami elvileg sárgaság gátló meg blabla ilyen-olyan összetevőket tartalmaz stb. Hát annyira nem használt. De jövő7en már nyaralni megyünk és utána 1ből suli, szóval nem tudom megvárni (hiúságból) míg szép szőke leszek, úgyh visszafestem barnára.


Erre tudsz valamit mondani? Foltos lesz-e, vagy durván megviselné vagy ilyesmit? Még 1 napot tudok várni, de tényleg nagyon idiótán nézek ki ezzel a hajjal.

2010. aug. 12. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
háát csoda h eddig nem ment tönkre a hajad :S nekem is le lett szivatva fodrásszal és énis narancssárga hajjal jártam midnenhova aztán rá 1hónapra lett visszafestfestve barnára..sak h nekem eléggé tönkre is ment nagyon száraz lett.. és elkezdtem használni hajpakolást amit azóta használok.. :D ugyanis anélkül nagyon kezelhetetlen lenne a hajam..és azóta nem is festem.. sztem fesd be barnára,de utánna már ne naon fesd mert ez a sok festés tényleg nem tesz jót a hajnak... :S és sztem te is használj ápoló cuccokat rá
2010. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én is voltam így, hogy visszafestettem barnára, és hidd el, megbántam. Azóta próbálom visszafesteni szép szőkére de még nem sikerült.

Most is csak azt tudom mondani, hoyg palette A10.

Azonban feltétlenül vágasd le utána a hajad, mert kicsit száraz és töredezett lesz. A festett szőke haj sok ápolást igényel, nekem megéri.

Szerintem aludj erre a barna hajfestésre még egy napot, aztán döntsd el. (mikor barnára fetettem, foltos lett egy kicsit, de nem volt vészes)

2010. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sziasztok. Már megvettem a barna festéket, de 2 nap múlva már nem leszek itthon, így meg nem akarok elmenni, szőkével meg 1enlőre nem fogok próbálkozni. Majd szerintem várok 1 évet és utána. Amúgy úgy gondoltam persze, hogy most befestem ezzel a barnával és akkor hagyom. Amúgy olyan 1 éve volt utoljára festve a hajam szőkítés előtt és tökre visszanyerte az erejét a festés elhagyásától meg a hajszárító-hajvasaló-kencék nélkülözésétől.


Ha még visszanézel ide 2ik, megírnád, hogy melyik az a pakolás? Vagy simán házi pakolás is elég?


Amúgy a fiatalítás miatt kezdtem bele a szőkítésbe, de olyan bénán nézek ki ebben az állapotban, hogy most meggondoltam magam, hátha a szőke méghülyébben állna. Bár platina-búzaszőke parókát felpróbáltam szőkítés előtt és az nagyondenagyon jól állt. Szóval utolsó, vagy akárki a szőkítésig vezető úton levő színetek nektek is nagyon bénán áll? Végülis mindenkinek nem?!

köszi

2010. aug. 12. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vok! :)

háát te tudod mit kezdesz a hajaddal de nekem nem érte meg a szőkítés (pedig fodrásszal prof.minőséggel csináltattam és h is mondjam eléggé drága volt :D..) sztem azért nem éri meg ezt a szőkítós dolgot,mert nagyon tönkre tudja tenni a hajat.. :( ezt tapasztalatbol mondom.. ja és én ugy néztem ki h alul ilyen narancssárgás felül viszont egész szép szőke.. :D ugyanis ott az eredeti hajszinem volt lenőve ahol meg vöröses volt ott meg festve volt sötétbarnára és igy szívta ki a hajam. hát elég tarkabarkán néztem ki :D és mondom nekem nagyon szárította.. :S:((( mondjuk ma már sokkal jobb az állapota a hajamnak (éprilisba lett leszivatva és májusba lett visszesfestve barnára)

hajpakolások amik nekem bejöttek: (én házival még nem próbálkoztam) gliss kur hajtöredezés elleni pakolás ,elseve méhpempős pakolás és garnier 3az1ben hajpakolás (az utobbi a legjobb,minden hajmosás után rajtahagyom olyan fél órát a hajamon és puha tőle) aztán ha meg kikell féesülni és össze van gubancolódva a gliss kur vadrózsás fújos sray-e is nagoyn bevált nekem.. szerintem neked is megérné egy próbát .

2010. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Beszerzem akkor. Igen teljesen ugyanilyen a hajam, mint amit leírtál, hogy barna volt és nekem is fodrász alkotta ilyen csodássá.
2010. aug. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!