Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon csúnya a...

Szerintetek nagyon csúnya a kicsit töredezett haj?

Figyelt kérdés
Rossz minőségű vasalás nélkül szanaszét álló hajam van, viszont ha kivasalom, néha meg is dícsérik, és akkor alig látszik a töredezés. Szerintetek ilyen esetben muszáj levágatni? Csak mert nekem mindenkin a hosszú haj tetszik jobban, és magamon is.

2020. nov. 4. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen, érdemes levágatni. Nagyban gátolja a haj további növekedését, fejlődését.
2020. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

A töredezett haj nem túl szép.

Ha nem vágatod, a hajad méginkább károsodni és töredezni fog.

Nem tudom milyen hosszúságú a hajad, de ha a hosszút szereted valószínűsítem, hogy elég hosszú ahhoz, hogy pár centi levágásával se legyen vállig érő. Vágás nélkül a hajad csak tovább fog töredezni, és teljesen tönkre fog menni.

2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki a hosszú, töredezett haj. Inkább legyen rövidebb, de egészséges.
2020. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajvégeket ajánlatos egészségessé tenni, ez lehet egyszeri hosszabb hajrész levágással és azután a szükséges mértékben apróbb 1,5 - 2 cm frissítésekkel.
2020. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!