Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, de töredezett haj...

Hosszú, de töredezett haj vagy félhosszú egészséges haj?

Figyelt kérdés
most mell alá ér a hajam és borzalmasan örülök hogy megnőtt ,de mindig rá teszem a táskám + minden nap máshogy fonom (szóval igénybe van véve ) ezért eléggé eltört a vége és gondolkozok ,hogy meg érné e levágatni (kb 10 cm beszélek ) így kb kulcs csontig fog érni szerintetek melyik helyzet a jobb ?

2016. ápr. 17. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágass 5cmt,attol jobban fog kinezni de nem lesz sokkal rovidebb
2016. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valamennyit mindenképp vágass belőle szerintem. az egészséges haj szebb, és még mindig nem fiúsra kéne levágatnod, szóval nem drasztikus.
2016. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te, nekem is mell alá ért de már csúnya volt, akármilyen hajolajat kentem rá :( Úgyhogy levágattam teljesen az egészséges részig ami kb 8 cm, de most szép egészséges és jobban is nő. Én azt mondom vágasd le, mert szebb ha egészséges és jobban is nő, mintha töredezett száraz lenne a vége.
2016. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szebb lesz ha egészséges mindenképp. Az a 10 cm kb csak neked fog feltűnni, mások észre sem veszik annyira jelentéktelen. Én 25 centit vágtam legutóbb és azt sem vették észre körülöttem, csak azt látták hogy szebb lett a hajam valamiért...
2016. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,végül 6 cm től váltam meg de sokkal szebb mint volt :)
2016. ápr. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!