Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok a problémámra?...

Mit javasoltok a problémámra? Hogyan szüntethetném meg ezeket a pattanásokat, mert még elég sok stressz fog érni az életben és nem nézhetek ki így...?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Szerencsére egy gyógyszeres kezelésnek köszönhetően jó ideje nem voltak pattanásaim, azonban most hogy elkezdődött a tanév, elég sok a stressz, plusz még vannak családi stresszforrások is (ezek sokkal jobban idegesítenek mint az iskolai). A családomat semmi nem érdekli. Minden áldott nap ordítoznak, nem tudok tőlük tanulni, el sem pakolnak semmit maguk után, mindig akadályoznak valamiben. (Mindig akkor kell fogat mosniuk, amikor nekem, is. Mindig akkor éhesek, amikor épp a konyhában vagyok. Bezzeg ha segíteni kell valamiben, mind a tesóm, mind a szüleim elvárják, hogy segítsek) Folyton idegeskedek mindenen, képtelenség, hogy eleget aludjak, ezért mostanában sok kis vörös pattanás kezdett el kijönni az arcomon, homlokomon és az orrom is folyton vörös, el sem tudom tüntetni őket sehogy.

Az viszont érdekes, hogy az arcom jobb fele tele van pattanással, a bal felén viszont alig egy-egy van.

Ha megpróbáltam őket kinyomni, akkor csak terjedt a vörös folt és még rosszabb lett a helyzet... :(

Legyen szíves csak az írni, akinek érdemi hozzászólása van. Előre is köszönöm minden kedves hozzászóló hozzászólását:)



#stressz #vörös pattanás
2020. nov. 3. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a stresszforrásokat kell megszüntetni, különben kenhetsz bármit az arcodra újra kijönnek
2020. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de létezik ilyen tonik rá. Vagy pl van az a neutrogena visibly clear-cucc; meg pl én oxy nevű arclemosó tonikkal találkoztam még; de egyébként nem volt szemelőtt, így nem használtam, de szal asszem miteszerek ellen lett véve, de egyébként szóval nekem szép az arcbőröm
2020. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!