Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót ajánlotok?...

Milyen alapozót ajánlotok? Amit én használok, lassan kifogy, és már nem gyártják?

Figyelt kérdés

Eddig Rimmel Londont használtam, még egy kevés van, de lassan kell vennem újat. Keresgetek, de nem nagyon találok, teszterek a vírus miatt nincsenek kint, szóval elég nehezen választok.

ivory árnyalatot használok, néztem azt a pipettás Catrice-t, de utánaolvastam, és elvileg elég rossz és oxidálódik is eléggé



2020. nov. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan melyik Rimmeles alapozót használod? Amúgy ha ez neked bejött, esetleg próbáld meg a márka egyik másik fajta alapozóját.

A pipettás Catrice-es minőségben nem rosszabb, elég sokat dicsérik, szóval drogériás viszonylatban nem mondanám rossznak. Az igaz, hogy oxidálódik, erre érdemes figyelni a szín kiválasztásánál, de amúgy teljesen jó. Annyi, hogy nem szárazabb bőrre lett kitalálva, így ha ilyen bőrtípusod van, akkor tényleg ne ezt válaszd.


Nehéz úgy konkrét terméket ajánlani, hogy nem írtad milyet szeretnél, milyen a bőrtípusod és max mennyit költenél rá.

2020. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Stay matte volt, amit használtam, szerintem normál bőröm van, télen picit száraz, de tényleg nem vészes.

Árban annyira nem vagyok rugalmas, max 4-5 ezerig mennék el, használtam Vichy dermablendet, de valamiért már az is nagyon sárga az arcomon

2020. nov. 2. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
az ivory szerintem nagyon rossz szín, csak nagyon nagyon keveseknek van iylen sárgás bőrtónusa. Azért veszik sokan tévedésből, mert azt hiszik az a legvilágosabb árnyalat, pedig az nem a világosságról szól, hanem a színről, konkrétan sárga színű. A beige árnyalatból kell választani a legtöbb nőnek, akinek világosabb az arca, abból is vannak jól eltalált világos árnyalatok. Én világos bőrű vagyok, de nem hófehérke. A la roche posay beige cc krémjét ajánlom, mert az alapozó már nem divat, túl sűrű, túl természetellenes hatást kelt egy bb vagy cc krémhez képest, és a cc krém is nagyon jó fedést biztosít.
2020. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel jó lehet a Catrice-es is, de nézd meg a Rimmel Lasting Finish-es vonalát (hogy azon belül melyik lenne jó, már a te igényeden múlik). De ennyiért még a Loreal alapozói is beleférnek, amiről elég jó vélemények vannak (én is próbáltam az egyiket tőlük is bevállt). Itt is van több féle, közepes és magas fedésű, matt és természetes finish-ű, szóval itt már csak rajtad múlik, hogy te milyet szeretnél. A színválaszték is elég jó a többihez képest.
2020. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor meglesem a beige árnyalatot. Egyébként jó volt az ivory is, és ez egyáltalán nem volt sárga az arcomon, viszont a Catrice az olyan volt,mintha valami színezett löttyöt kentem volna az arcomra, de szeretném, ha eltüntetné a hibákat, meg a szemem alatti karikákat. Annyira egyébként nem vagyok sminkes, egy alapozóm van meg szempillaspirálom, tehát én máshoz nem értek, a használatukhoz sajnos:/
2020. nov. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!