Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha alapozo lakkot hasznal...

Baj, ha alapozo lakkot hasznalok sima koromlakkent? Es hogyan erosithetnem meg a kormeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ne nezzetek butanak, de most szokok le 15 evnyi koromragasrol, szóval nekem ezek a lakkos dolgok teljesen kimaradtak.

Most hasznalok rajuk koromolajat, hogy gyorsabban nojjon es egeszsegesebb legyen, ez be is valt, de meg mindig hihetetlenul vekonyak es gyengek, mostmar hiaba tudom megallni, hogy ne ragjam, a hosszuk az ujjam veget sem erik el teljesen amikor oldalt beszakadnak es mindig beleakad minden, igy egy ido utan mindig letepem/levagom ujra, rosszabb esetben leragom, mert annyira idegesito.

Elkezdtem koromerosito lakkot hasznalni, hatha attol kemenyebb lesz, meg a lakk reteg hatha kicsit "osszeragasztja" ezeket a mikrorepedeseket, es nem fog tovabb repedni. De a koromerosito lakkom valahogy NAGYON fenyes, azert ennyire a felig megnovesztett kormeimre meg nem szerernem felhivni a figyelmet, meg vekony retegben felveve is olyan vastagnak tunik es gyorsan lepattog.


[link]

Ezt a lakkot talaltam, ez nem annyira fenyes es valahogy vekonyabbnak is tunik a reteg a kormomon, nem jon le csak nem tudom, hogy baj-e, hogy elvileg csak alapozasra/fedesre jo.


Elore is koszi a válaszokat es a tippeket! :)


2020. okt. 6. 07:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!