Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a száraz samponr...

Mit gondoltok a száraz samponról ?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egyet, de szerintem allergiás vagyok rá vagy valami, mert ahogy ugye ráfújtam a hajtövekre,belemasszíroztam elkezdett nagyon viszketni, nagyon irritálta, ki is pirosodott teljesen a fejbőröm (hajat mostam, szóval most már rendben). Nektek bevált ? Mit gondoltok, érdemes próbálkoznom még más összetételű száraz samponokkal, vagy ez nálam tiltólistás ?

2020. nov. 1. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran használok ilyesmit, mert sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam (gyakorlatilag minden kipróbáltam már rá). Esetleg próbálj ki valami teljesen más márkát óvatosan, csak egy kis részre fújva először.
2020. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fújós nekem sem vált be, a por állagú sokkal jobb (amit úgy kell szórni, mint a hintőport), csak azt használok.

[link]

2020. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már olyan, amitől kicsit viszketett, de szerencsére annyira nem volt vészes, mint neked. Egy másik meg teljesen jól bevált és semmi problémát nem okozott. Legközelebb azért óvatosabban próbálkozz, biztos ami biztos :) Pl. teszteld elsőnek közvetlenül hajmosás előtt, így ha viszket, rögtön le tudod mosni
2020. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!