Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz samponról vélemények?

Száraz samponról vélemények?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ugyanaz, mint a hintőpor. Vagy milyen az állaga? Tényleg használ?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. márc. 22. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

120 éve kipróbáltam a kimondottan száraz samponnak nevezett terméket és igen, teljesen olyan, mint a hintőpor. Marketing ez is, csökkentett mennyiség, drágán. Itthon mindig van sima hintőporom, ha úgy adódik, azt szoktam használni. Nem tudom mire gondolsz a "tényleg használ" kérdéssel, de nehogy azt hidd, hogy ettől majd tiszta lesz a hajad,illetve olyan, mint amikor megmosod..

Én akkor szoktam használni, ha már kezd zsírosodni a hajam töve és mondjuk éppen nem volt időm hajat mosni sem, de hirtelen el kell ugranom valahova, illetve korábban, ha bulizni mentem és füstös volt a hely, akkor sem mostam meg, hanem picit szárazsamponoztam. Ez annyit tesz, hogy vékonyan és mindenhol behintőporozgatom a hajam, majd NEDVES törcsivel az egészet áttörlöm.. Egyébként ezután olyan szinten formázhatom a hajam, hogy még frissen sem, baromi jó esése lesz és úgy tűzöm fel, ahogy csak akarom.. Buliba pl csúcsszuper frizukat tudtam csinálni. Ha ezt nézzük, akkor használ!! :) Igy még 1, max 2 napot lehet kihúzni hajmosásig. De azt nem helyettesíti!!

hja, s amióta elmeséltem/megmutattam ezt a barátnőimnek, azóta és a mai napig ők is használnak hintőporozást végszükség esetére.. :) Sok sikert Neked is!

2012. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
szia, hasonlít a hintőporra, de mégsem olyan, mert a hintőpor jobban bennemarad a hajba, nem lehet úgy kiszedni. ebbe tesznek valami mást is, hogy lágyabb az egész por. nekem már amikor tök zsíros,és teszek ár, nekem akkor is segít. sötétbarna ráadásul a hajam.. van hogy 2 egymádt követő napon is teszek a hajamra, meg a fejbőrömbe masszírozom,ha kell még az egész hajamra is teszek. nekem nagyon bejön, 300ft a rossmannban a Dry szárazsampon. Én csak olyat használok, a többiben vhogy nenm bízok. próbáld ki, megéri!:) nálunk hugommal fogyóeszköz!:)
2012. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. az elsőneküzenenm, h ne nedves törölközővel szedje le a hajáról,mert azzal leszedi róla a cuccot,és úgy néz ki majd, mintha semmit sem csinált volna vele! igaz, a flakon hátoldalára ez van írva, de így nincs olyan tartóssága. én még törölközővel sem szoktam szenvedni,hanem csak a kezeimmel elolszlatom,meg jól átfésülöm 5ször..előrehajtom a fejem úgy is átfésülöm, a hajtöveknél kicsit belemasszírozom,és kész.
2012. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon bejön! Rövid szőke a hajam és elég hamar zsírosodik. Két naponta mosom. A második nap szoktam használni a szárazsampont. Csak a hajtőhöz fújom, majd átborzolom. Nagyon jó illata van és eltűnik a zsírosság.

Ami nagyon jó, az a Lee Stafford (Douglas-ben kapható)

2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Még egy megjegyzés az első válaszadónak, hogy az igazi jó szárazsamponnak semmi köze a tré hintőporhoz. Nem marketing fogás, hanem baromi jó és hasznos találmány! Sajnos a Tony&Guy-t már kivonták a forgalomból itthon, de ahogy írtam, a Lee Stafford is nagyon jó!
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
aki írta hogy rossmannban 300 ft azt hogy? én nem találtam csak a syoss-t 1300 ft-ért amit nagyon sokalltam érte mert kicsi,és meg sem vettem. Milyen márkájú ez a 300 ft-os??:O
2012. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2012. márc. 22. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejött. Hosszú hajam van, de a töve gyorsan zsírosodik. így is két naponta mosom. a 2.nap szoktam szárazsamponozni.
2012. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem Herba Vita márkájú por állagú száraz samponom van a Dm-ből, asszem 600 Ft körül volt az ára. Én csak nagyon ritkán használom, ha valahova sietnem kell, és nincs időm megmosni a hajam, vagy váratlan program esetén. Nem igazán szeretem ugyanis, mivel nekem nagyon ragadós, nehezen kifésülhető lesz tőle a hajam, és úgy érzem, hogy ilyen szemcsék maradnak a hajamban utána, amiket nehéz kimosni rendesen. De vészmegoldásnak jó. Ja, és valahol azt olvastam, hogy nem érdemes túl gyakran használni, mert nagyon kiszárítja a fejbőrt.
2012. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én Dryt használok nagyon ritkán.


Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és pl. buszos külföldi utazásoknál a wcben megcsinálom a hajam, mert 1 nap után vállalhatatlanul néz ki sajnos a fejem annyira zsírosodik a hormonok miatt... :(


Amúgy szerintem jó. Sötét hajnál arra kell vigyázni hogy ne rakj rá túl sokat mert nem nagyon tudod kiszedni és fehéres lesz. A szőkénél is érdemes rá figyelni, mert lisztes hatása lesz ha túl sokat teszel rá - nehéz annyit kifésülni.

2012. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!