Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a véleményetek a száraz...

Mik a véleményetek a száraz samponról? Valaki használja?

Figyelt kérdés
És akik használják, milyen márkát?

#száraz sampon #szőke hajra #zsíros hajra
2016. máj. 13. 16:29
 1/6 anonim válasza:
Én használom,márka ami jó talán a sharkopf (nem tom hogy kell irni).
2016. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Házit próbáltam (3ek szódabikarbóna + 3ek kukorica/zabliszt). A zsírt elég szépen kiszedi, de nehézkes használni (szórni is, az is hogy ott maradjon ahol szeretném és utána kifésülni is). Talán rövidebb hajon könnyebb. Márka szerintem mindegy, a hatóanyag nyilván mindben ugyanaz, ez olyan egyszerű termék mint a só.
2016. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm az idáig érkezett válaszokat!:)
2016. máj. 13. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Syoss samponja nagyon jó, nem fehéríti ki a barna hajat, és nem zsíros tőle a hajad :) csak drága (kb 1300 Ft / 200 ml) de amit most használok csak 630 Ft volt, viszont fehèr marad tőle a hajam (Kallos GoGo márka)
2016. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baleát vegyél!400 ft,van szőke és sötét hajra.

Spray- ben lehet kapni,nagyon jó,legalább 3 nappal kitolja a hajmosást!

2016. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En hasznalom!! Nagyon szeretem, mert nem csak nem latszik, hogy nem mostam meg, hanem meg dusabbnak is tunik tole a hajam.Szoke vagyok eredetileg barna hajjal, tehat nalam nem gond ha feherit, mert caak egyenletesebb szokenek mutat.Eddig a dmben kaphato sajat markajat hasznaltam az 1000ft korul van, de az nagyon budos volt.Most az isana szarazsamponjat hasznalom 500ft korul van, ennek nagyon jo az illata, de nem tul jo a hatasa.Szerintem egy dragabb termekkel jobban jarsz, ajanlom, mert kimeletesebb a hajnak mintha mindennap mosnad es kevesbe lesz toredezedett hajveged:)
2016. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!