Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajúak segítségét...

Raszta hajúak segítségét kérném!!(?)

Figyelt kérdés

Tudnátok írni tapasztalatokat, milyen az élet raszta hajjal? Előnyök/hátrányok. Leginkább az ápolása stb érdekelne.

Régóta nagy vágyam, sajnos nem találtam még rá embert, vagy csak nem kerestem jó helyen, szóval ajánlásokat is szívesen fogadnék.:)

Vékonyabb, amolyan 'nőiesebb' rasztát szeretnék, póthajjal.:)

Köszönöm annak, aki segít!



2020. okt. 29. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Sosem felejtem el, egyik barőtnőmnek volt rasztája és amikor a hétvégi fesztiválozás után otthon megmosta, igazi sár barna lett a fürdőkádban a víz. Az a kosztenger minden volt, csak nőies nem.

Semmi pénzért nem csináltatnék rasztát, ez az én véleményem.

2020. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémnek volt. Ő edz, kardiozik, akkor nagyon beizzadt a feje, büdös volt. De ezen kívül szerette, nem volt igénytelen.
2020. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy valakinek tetszik, valakinek nem. Viszont Én már régóta szeretnék, és most jött el az az élethelyzet, hogy szerintem praktikusabb is lenne számomra.:)

( nincs már annyi időm, nem feltétlen tudom 4-5 naponta az egészet megmosni, formázni, hogy valahogy álljon, ezért állandóan csak fel van kötve. Nyilván próbálok rá ügyelni, ne hasson igénytelenül, de mégis könnyebb lenne az életem is úgy gondolom :D )

2020. okt. 30. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Tehát nincs annyi időd, ezért szeretnél az átlagostól sokkal TÖBB törődést igénylő frizurát.


Ezt gondold át mégegyszer!

2020. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért igényel pont több törődést? :)
2020. okt. 31. 21:18
 6/6 anonim válasza:
100%
Sokkal sokkal több törődést igényel. Ez nem úgy működik, hogy megcsináltatod aztán "jóvanazúgy" (ahogy sajnos a legtöbben gondolják). Folyamatosan horgolnod kell a tincseid tövét, hajmosás fél-háromnegyed óra, szárítani még 2óra. De szárítás nélkül begombásodhat a fejbőröd, így kénytelen vagy mosni stb...
2021. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!