Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lisse Design keratinos hajegye...

Lisse Design keratinos hajegyenesítésről vélemény?

Figyelt kérdés

Dús, hosszú, szőkesbarna, kicsit hullámos hajam van.

Akik már megcsináltatták ezt és van róla tapasztalatuk, azoktól kérdeznék párat.

Mennyi idő míg megcsinálja ezt a fodrász? Milyen szinten lett egyenes a hajatok (vasalt egyenes vagy néhol hullámos maradt még)? És meddig tart az egyenesség? Miután megcsinálta a fodrász kellett még vasalni, egyenesre szárítani vagy csak pár perc alatt megszárítottátok és egyenes lett a hajatok? Könnyebben, gyorsabban zsírosodott a hajatok utána? Egészségesebb lett a hajatok tőle, vagy inkább (egy idő után már) roncsoltabb? Párás, szeles, esős időben is szép maradt a hajatok (nem nézett ki úgy mint egy szénakazal)? Utána hogyan ápoltátok a hajatokat? (bolti / házi pakolással, milyen termékekkel) Hogyha hullámos hajat akartok tudtok csinálni? A kontytól, fonattól behullámosodik a hajatok? Magától a levegőn is szépen szárad meg a hajatok (pl nyaraláson vagy strandon vagy ha nyáron hajat mostok és nem szárítjátok meg)?

Köszönöm előre is a segítséget mindenkitől :)



2020. okt. 27. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt masfel-ket oras, hosszu es vastagszalu hajam volt akkor. Mindenhol egyenes lett, de a kezeles nem egyenesit, hanem a hajadon segit. En kb haromszor csinaltattam, a legelsonel hajmosas utan is latszott a hatasa es egyenes volt, de a masik ket kezelesnel mar nem. Puha lesz a hajad nagyon es fenyes. En vettem hozza sampont is, meg mindig megvan, a masodik kezeles utan es a samponhasznalatot kovetoen borzalmasan viszketett a fejborom, korpas voltam borzalmasan. Seborrheás tuneteim voltak. Nem tudom, az volt e pomtosan, de ahogy elolvastam, az milyen, magamra ismertem. En nem csinalnam ujra
2020. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!