Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő pakolás?

Hajnövesztő pakolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a napokban lett levágva a hosszú hajam, csak hogy erősödjön, fel akarom gyorsítani a növekedést, vettem ma ricinusolajos hajpakolást, szerintetek az hatékony? Használja itt vki? 1 hónapban mennyit nő tőle a haj? 4-5cm? Garnier a márka egyébként. Köszi előre is

2020. okt. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem bem használtak az ilyen pakolasok se ricinusolaj se semmi még hajvitamin sem.
2020. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajhagymáknak egyetlen dolog használhat: a vérellátás fokozása.
2020. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszrtári ricinust használok,igaz most rendeltem egy literes kiszerelést webshopból,de ugyanaz.Nem vettem észre,hogy nött volna,de nagyon besűrűsödött,sok babahajam lett.A szempillam és szemöldököm viszont nőtt,a körmöm is.Tavaly használtam először,akkor kókuszolajjal,most három hete magában használom.Az élesztős pakolas is nagyon jó,azt enni is lehet kicsit,sok benne a B vizamin.A krémmánia oldalán sok bejegyzés van,olvasd el őket.
2020. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!