Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő pakolás: őrölt...

Hajnövesztő pakolás: őrölt kávé, szalalkáli, plusz néhány összetevő. A szalalkálinak mi a szerepe ebben a pakolásban?

Figyelt kérdés

"A hozzávalók: tojás sárgája, ecet, citromlé, őrölt kávé, szalalkáli, (én ebbe is szoktam tenni pár csepp gyömbért). Én 1 tojásból szoktam csinálni többnyire. A trükk amire nekem is rá kellett jönnöm, hogy hogyan tudom úgy feltenni a kész pakolást, hogy n csak a zacc peregjen le a hajamról, és az ujjaim közül. Remélem mindenki figyel, ugyanis a nagy trükkje a pakolásnak a gyorsaság és a szalalkáli. Kezdésnek mehet a tojás sárgája, 1 evőkanál ecet, 1 evőkanál citromlé, esetleg a pár csepp gyömbér. A kávéval óvatosan kell bánni, ugyanis egyik pillanatról a másikra képes eltüntetni a folyadékot a pakolásból ezért frakcionáltan kell adagolni a kávét, hogy olyan állaga legyen, hogy még nem kemény massza, de nem is nagyon híg. El lehet találni! Következő alkalommal csinálok majd képeket is arról, hogy kb milyen az az állag. Amikor megvagyunk ezekkel, már álljunk a tükör előtt rajtra készen! Mehet bele a Szalalkáli (fél csomag), ami habos állagot fog biztosítani a pakolásnak, de ez nem tart sokáig! Ezért is számít a gyorsaság, hogy a HAJTÖVEKRE minél gyorsabban fel tudd vinni addig amíg ilyen állagú! Utána fóliával betekered, sapit rá, aztán ez is legyen rajta legalább 1 órát.

Lemosásnál csak vízzel szabad lemosni, sem sampont, sem balzsamot nem szabad használni utána."


Forrás: [link]



2019. júl. 21. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Az hogy tönkreteszi a fejbőröd. Ettől a kotyvaléktól nem fog gyorsabban nőni, meg úgy alapjáraton semmitől. Azon viszont nem csodálkoznék ha csomókban hullana tőle. A citrom már magában borzalmas a bőrödnek és a hajadnak is, ha ezt még szalalkálival megspékeled azzal elég rendesen hazavágod a fejbőröd ph-ját.
2019. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!