Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az alábbi, patikákban...

Mi lehet az alábbi, patikákban kapható, pattanás elleni „gyógyszer"?

Figyelt kérdés

Meg sem tudnám mondani mikor, de egyszer ráakadtam egy fehér csomagolású szerre, ami por volt(legalábbis porrá emlékszem). Azt hogy ezt fel kell keverni valamivel, stb., egyáltalán nem tudom. 1000 valamennyi Forint volt az ára(azt hiszem), és nagyon sok jó véleményt írtak róla. Keresés alapján akkor csak gyógyszertárakban volt kapható. Biztosan nem valami drogériás „csoda", mint az Aknesol. Mi lehet ez? Köszönöm előre is a válaszokat!


U.i.: szinte biztos vagyok benne, hogy nem Zynerit volt(ezt adta ki a leggyakrabban nekem).


2020. szept. 16. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam elég érthetően szerintem, de nem pirulás gyógyszer volt. Porra emlékszem, viszont a csomagolás nagyon gyógyszeres volt, ha érthető ezzel mire gondolok.
2020. szept. 16. 21:44
 2/5 Metionin ***** válasza:
Szerintem Zineryt. 2 cucc volt benne, egy por és egy folyadék, amit össze kellett keverni. Erős cucc, még a körömlakkot is leszedi :D
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Esetleg keress rá a Zineryt hatóanyagára, lehet hogy más termékben is van és azt is kevergetni kell.
2020. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nem a Lubexyl volt véletlenül?
2020. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de egyik sem az, amit keresek. Rossz példa, de szinte úgy nézett ki, mint egy kis tasak Xilox vagy Flector. Az egész fehér volt. Viszont, ha már ennyien írtátok, utánanézek a Zineryn leírásának is.
2020. szept. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!