Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy már a 14-15...

A piccie Barbíííííí kérdése:

Miért van az hogy már a 14-15 éves lányok is borotválják odalent?

Figyelt kérdés
irjatok kort is, és a lányok irják meg azt is ha borotválják!!! köszi előre is!!!!:)
2010. aug. 5. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert mai világban már a 14-15 évesek 50% legalább nem szűz már és gáznak tartják a közösségükben azt, ha úgy csinálják, hogy szőrős ott. Meg ilyenkor mennek középisolába és ennyi idősen már nagy hatással vannak egymásra. Ha az egyik lány leborotválja és ezt elmondja a barátnőinek, akkor tuti otthon ők is kipróbálják. Bevallom én is 14 évesen kezdtem el borotválni, mert nagyon idegesített. Persze nem véletlenül termett az oda, meg így könyebben elkaphatunk bacikat, de nekem így sokkal higiénikusabb. 14 éves koromban jöttem össze a mostani barátommal és én is cikinek tartottam, hogy ha úgy mutatkoztam volna előtte, hogy szőrős odalent.


18/L

2010. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert kényelmes.

15/L

2010. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mert sokkal higénikusabb. én undorítónak tartom a szeméremszörzetet. ha belegondolsz, hogy tiszta pisi, netán még menzeszes is lesz. hát fujj!!!!

meg eleve kényelmesebb. a bugyin és füdőbugyin is átlátszana, ami nem éppen esztétikus. és itt még enyhén fogalmaztam.

meg akinek komolyabb pasija van már... remélem ezt itt nem kell magyaráznom.

16/L (szörtelenítettem már két éve is)

2010. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

hát tudod ez igen nagyon hülye kérdés volt.

te h éves v?

szted jobb ha már dzsungel van oda lent?

egyébként meg azért 14 éves 15 éves kortól mert általában akkor kezd megjelenni a szőr odalent.

én 15 vagyok, és sztem nem kell azt ide keverni h mert égő lenne a pasija előtt, meg már nem szűz.

én is csak azért borotválom mert sztem egyszerűen undorító, és nem vmi higénikus. ennyi. nem tudom ezen mit kell annyit gondolkozni

egyáltalán h jutott ilyen az eszedbe

2010. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

jah meg kényelmetlen.

te talán eltudnád viselni h tiszta szőrös ott lent?

2010. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!! am meg 15 éves vok és a borotvától csak még erősebb lesz a szőr, am meg nem érek rá csak azzal foglalkozni minden 2 naponta h azt borotváljam, am meg elég kur*ák egyesek h 15 évesen bas*nak!!!!!! jah és nem dzsungelem van odalent....xD
2010. aug. 5. 19:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyantázd :)
2010. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
az epilátor után egy hónapig nincs gond, bár elég kellemetlen, de hát a szépségért szenvedni kell, jah és azok akik már 15évesen ezt csinálják azok ennyit is érnek.
2010. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
semmi közöd hozzá h mikor b*sznak :DDDDDD én is borotválom, mer egyszerűen undorító. szerintem borotváld te is, mert ha bárki tudnifog róla hogy tiszta szőr, lehánnya a fejed.:)
2010. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mert zavar

:D

16/L

2010. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!