Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden nap vasalom a...

Ha minden nap vasalom a hajam, kivéve hétvégente, nagyon tönkre tenné a hajam?

Figyelt kérdés
Vékonyszálú, kevés hajam van. Most, hogy rövidebb fazonú a végei nagyon kunkorodnak és nem áll az egész sehogy. 2 naponta mosok hajat általában, hajmosás előtt mindig használok kókuszolajat. A sampon, balzsam is töredezés elleni. Vasalás előtt pedig hővédőt használok, utána pedig hajvégápolót. Ha valaki hasonló helyzetben van, leírná a tapasztalatait? Szívesen elolvasnám sorstársak tapasztalatait.

2020. aug. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nagyon levágták a hajam és mivel göndör vasalni is kéne de már 2 vasalás után olyan száraz és csúnya lett a hajam hogy inkább nem akarom újra elrontani! Régen a derekamig érő hajamat is vasaltam de csak nagyon ritkán olyan 4-5 hónaponta de még az is nagyon roncsolta. Szerintem ne vasald inkább próbáld csatokkal vagy mással és várd amíg megnő! A vasalás végső megoldás legyen!
2020. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Göndör, vastagszálú hajam van (spirál) és gyűlöltem. Derékig ért, amikor elkezdtem vasalni (azzal az indokkal, hogy a többi lánynak is egyenes a haja :) ) minden áldott nap vasaltam, mindent használtam,olajokat, hővédőt stb... Meglett a következménye... Egy és fél év múlva VÁLLIG kellett levágni, annyira eltört. Aztán most megnövesztettem mellig erőre, így már kinéz valahogy... Egy éve nem használok hajvasalót és sohaaa nem is fogok.
2020. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján borzalmasan tönkreteszi az egészet
2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!