Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek ha egy 25...

Mi a velemenyetek ha egy 25 koruli ferfi ilyen sarga szinu cipot is felvesz hetvegente?

Figyelt kérdés
www.nikeblog.com/2013/10/10/nike-air-max-tailwind-6-first-look/
2015. ápr. 25. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nincs vele baj, csak kicsit feltűnő. Viszont az már vicces volt mikor 40+ éves emberkén citromsárga converse volt.
2015. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs különösebben jó ízlése. Lehet hogy divat a rikító színű cipő, de attól még csúnya.
2015. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Engem kiráz a hideg, ha valakin (mindegy a kora és a neme) ennyire rikító cipőt látok.
2015. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

ennyi besavanyodott ultrakonzervatív válaszadót!

Első a negyvenesekkel mi bajod? mindenki azt vesz fel amit akar, egy 40+ sincs még a sírban


teljesen jó a cipőd

ne foglalkozz itt a gyk-n a válaszadókkal, mindenen szörnyűlködnek ami nincs benne a fekete-fehér-szürke szentháromságon

2015. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rég láttam ilyen ronda cipőt, borzalmas.
2015. ápr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti biztis a szandal zokni parositast szeretitek csak.
2015. ápr. 26. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
A szandál alapból is ronda, nem csak zoknival. Miért kérdezel ha utána nem tudod elfogadni a választ? Amúgy hordhatod, én is rikítós cipőt hordok.
2015. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szandál/zokni párosítást, de ez a cipő akkor is bűn ronda. Ne tegyél fel kérdést, ha képtelen vagy elfogadni a negatív véleményeket.
2015. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, de felőlem hordja, ha ő szereti...

25/N

2015. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!