Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M-ről mi a véleményetek?...

A H&M-ről mi a véleményetek? Érdemes ott vásárolni?

Figyelt kérdés
20/F

2015. ápr. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Aránylag olcsó(főleg a leértékelt termékek) az aktuális divatnak megfelelő ruhákat lehet kapni. Nagy választékban lehet hozzájutni és a méretezés is jó. Minőségben nem a legjobb és az anyagösszetétel is lehetne jobb. De 1-2 szezonra elfogadható ruhákat árul. Nekem van onnan kardigánom amit imádok de néhány felvétel utan elkezdett bolyhosodni.

24/L

2015. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elasztán anyagú volt, nem?
2015. ápr. 14. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jók, általában ott vásárolok és a fiúm is, évekig hordom a cuccokat, bírják.
2015. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én nem igazán szeretem. Mindenki ott vásárol, tapasztalataim szerint nem annyira tartósak a ruhadarabok és nem is igazán ebben a stílusban öltözködök. De az előnye, hogy a pólók fazonja valahogy mindig passzol rám, így van pár egyszínű itthonra meg a lovardába.

18/L

2015. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. A ruháik nem mind tucatok, gyakran találni egyedibb, vagy klasszikus darabokat, amit sokféle stílusba be lehet illeszteni. Sok ruhám van onnan, rendesen vannak szabva, nekem még csak egy ment szét, de az is csak 3 év után.
2015. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó minőségű ruháik vannak,szépek is,csak nagyon drágák:(
2015. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!