Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden nap leradírozom az...

Ha minden nap leradírozom az arcom tönkre teszem a bőröm?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

én mindennap este szoktam.

úgy olvastam, hogy az utcai szennyező anyagoktól meg kell tisztítani az arcunkat.

de lehet tévedek.

2010. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem hiába íja a használati utasításokon,hogy heti 1x-i 2x-i alkalommal használandó,de néha én is gyakrabban szoktam.Tisztítani szerintem is kell,de azért nem jó tulzásokba esni.
2010. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg túl gyakran nem szabad csinálni. Adj időt a hámsejtek megújulására!Heti 1 max! Az utcai szennyeződések ellen meg használj arclemosó tonikot!
2010. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Így van, de a napi tisztítás nem arcradírral történik, hanem reggel(mert az éjszaka folyamán kiválnak a méreganyagok a bőrből) és este arctejjel kell letisztítani, utána tonizálni (alkohol mentessel), hogy visszaálljon a bőrmegfelelő pH értéke. Radírozni egy héten 1x érdemes!
2010. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan radírt válassz amire rá van írva hogy "mindennapos használatra" vagy valami hasonló.
2010. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 1hete minden este leradírozom, és utána bioptron lámpával kezelem. Elmeséltem egyik ismerősömnek, ő meg azt mondta, hogy bolond vagyok, mert tönkreteszi a bőröm, később sokkal zsírosabb lesz és még több pattim lesz:S Eddig még nem jöttek elő(igaz inkább menstruáció előtt néhány nappal szoktam telelenni, addig nem jellemző...) Igaz ez? tényleg még több pattim lesz? Ha most 1 hét után leállok milyen lesz aztán a bőröm?:S
2010. aug. 4. 09:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Akármilyen arctisztítót használtam eddig csak még zsírosabb lett a bőröm. Csillogott. Naturland ph semleges mosakodóval tisztítom az arcom. Az bevált elég jól.
2010. aug. 4. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

NEm szabad mindennap radírozni. Tönkrevágod a hámrétegedet, könnyebben bekerülnek a baktériumok. Arról meg nem is beszélve: Nézd meg nagyítóval a bőrt a kézfejeden, az arcod a radírozástól pont olyan igénybevett (töredezett csillagozott) lesz, valamint kinyúlik majd mind a cipőtalp, elveszti a feszességét szépen lassan. Teljesen igaza van az ismerősödnek! Minden valamirevaló női magazin heti 1 radírozást mond, sürgősen állítsd le magad! Mindig radírozni...Majd linkelekbe neked erről könyvet hogy melyikben írja egy híres bőrgyógyász milyen hatásai lehetnek a bőrradírozásnak. Nagyon buta vagy, ha fiatalon tönkrevágod a bőrőd- Utána már bas.hatod.

Vagy nem érdekel milyen lesz később???

2010. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

A hámréteg sérül bekerülnek a bacik = még több pattanás!

Ha hozzászokik a bőröd csillogni fog ha abba hagyod.

2010. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Minden esti tisztitashoz eleg egy puha frottir ruhaval megmosni/kicsit megdorzsolni arcodat, szappan nelkuli tisztitoval. Radirozas egyszer egy heten eleg.
2010. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!