Dauer haj lenövése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanokhoz fordulnék akiknek volt dauerolva a haja..vagy esetleg fodrasz. tavaly(2019)októberben daueroltattam a hajam ami akkor derékig érő volt,viszont egy hónap alatt le tört mellig és kihullott egy csomó. Csúnya is volt szálkás és mai napig az bármit használtam. Levágattam vállig de még mindig borzalmas,mennyi idő kell,hogy rendbe jöjjön? Tudnátok segiteni ti mit használtatok vagy mit csináltatok hogy minél hamarabb rendbe jöjjön? Vagy mi lenne nekem a megoldás már lassan 1 éve és meg mindig benne van a dauer.. köszönöm szépen a segítséget előre is!!!
2020. júl. 10. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hű, hát meg kéne akkor szabadulni a dauer által érintett hajtól. Vágasd rendszeresen, és kezdd el ápolni, a frissen kinőtt haj már csak szép lesz.

Amúgy fura, nekem a dauer után lett csak igazán erős és szép a hajam, előtte katasztrófa volt.

2020. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!