Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros/olajos homlokra mit...

Zsíros/olajos homlokra mit ajánlotok? 17l

Figyelt kérdés
elég fényes a homlokom amit törölgetnem kell mindig. az orrom is kb ugyanez. egyáltalán nem vagyok pattanásos, sehol sem, mégis olajos az arcom. mit tehetnék vele?
2020. júl. 10. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehúzható arcmasz és micellás arclemosó. Nekem bevált.
2020. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Sima szappannal fürdéskor arcot mosni

Nem is drága és az garantáltan leviszi a zsírt a bőrről

2020. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Valamilyen mattito arclemosot hasznalj.Van a magisternek vagy a solanie-nek de a drogeriaban is talalsz szerintem.Fontos hogy lemosas utan tonizalj majd egy mattito zseles arckremet hasznalj.Tapasztalatbol mondom hogy veglegesen nem lehet elmulasztani a zsiros bort sajnos😭
2020. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak fényvédő tartalmú matt arckrémek, így két legyet is üthetsz egy csapásra :)

Láttam már mattító kendőket, amiket napközben bármikor használhatsz. Csak fel kell itatni a zsírosodó felületet,2 másodperces művelet.

Ha sminkelsz, akkor tudom ajánlani a matt púdereket.

Nekem is zsírosodik a homlokom, orrom, viszont egy jó kis matt púderrel nagyon sokáig bírja a bőröm, szinte ki sem fényesedik. Bár nem szeretem ha teljesen matt a bőröm, mindig törekszem arra, hogy maradjon egy egészséges fénye a bőrömnek.

2020. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom a szappant arcra. Szárítja a bőrt, amitől fokozódik a faggyútermelés, tehát még több zsírt fog termelni, több lesz a pattanás.
2020. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, véletlenül megnyomtam a küldést.


Ami nekem erre bevált: Akneroxid. Vény nélkül kapható a gyógyszertárban.

Olvass utána, szerintem szuper termék. :)

2020. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok ismét:

Ne haragudj, úgy olvastam, hogy pattanásos vagy. (Fáradt vagyok.)

A Body Shop-nál kapható teafaolajos mattító nappali arckrém.

Barátnőm soha nem volt pattanásos, de neki is mindig csillogott a bőre. Ő használja ezt, csak jókat mond róla, ezért merem ajánlani.

2020. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Body Shop szintén... Én használom a teafaolajos családból a lemosót, a nappali es ejszakai krémet is. Imádom nagyon. Nem olcsó, de megéri!
2020. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Dm-ben kapható Revox niacinamide szérum 1999 Ft.Nagyon szépen rendbehozza a zsírosságot.
2020. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!