Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a kezelhetetlen...

Mit tegyek a kezelhetetlen hajammal?

Figyelt kérdés
Amióta az eszem tudom, teljes vagy oldal frufrum van, mert hosszúkás arcformám van, ráadásul brutál magas a homlokom, ha odateszem vízszintesen öt ujjamat, pont akkora kb. és nagyon csúnya, szögletes. Többször is megakartam növeszteni a frufrumat, de ha hátrafogom borzasztóan nézek ki a homlokom miatt, de már utálom, sűrű, vastag szálú hajam van, rendszerint elfekszem és utálok vele bíbelődni minden reggel. Régen volt ritkítva a hajam, de mivel se nem egyenes, se nem göndör, ha nem vasaltam ki, úgy néztem ki mint akit megtéptek kb.

2020. júl. 4. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Velem is pontosan ez a helyzet.😲

Nekem is rettenetesen nagy homlokom van és gyűlölöm. Szeretem lófarokban, vagy konyban hordani a hajam, de sosem mertem kimenni úgy az utcára, mert rosszul éreztem magam, zavart hogy nagy homlokom van, így eldöntöttem, hogy frufrum lesz. Másrészt meg azért, mert rohadtul tetszik.

Viszont nekem sem egyenes a hajam, de göndörnek sem nevezném, de hullámos se nagyon... Szar hajam van maradjunk annyiban. 😅

Ráadásul sűrű és ha mosás után megfésülöm, (vagy csak alapból) akkor úgy nézek ki, mint a HP-ből Hagrid.

Szerintem ameddig alszol, csatold fel, így nem fekszed el. Én minden hajmosás után beszárítom és kivasalom a frufrum (az kb 3 naponta van) Szerencsére nekem a hajam bírja a vasalást, és ha elfekszem se hullámosodik be. Vagy ha este hajat mosol, akkor szárítsd be, de ne vasald ki, csatold fel és aludj úgy. Reggel kivasalni csak 2 perc. Nekem is több idő így megcsinálni a frufrumat + kéthetente vágatni mert rohadt gyorsan nő, de már egy éve van és egyszer sem bántam meg. Az önbizalmamon is sokat dobott egyébként.

Vagy max növeszd meg és vegyél felcsatolható frufrut. 😅 Lehet, hogy hülyeség, de akkor legalább nem kell sokat szarakodni a hajaddal és a honlokod miatt sem kell aggódnod.

2020. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!