Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kopasz a egyik osztálytá...

Miért kopasz a egyik osztálytársam már nagyon régóta? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Egy általánosba is jártam vele, eredetileg teljesen normális haja volt, először ilyen Kasza Tibi és Majka hajázok hasonló, felállított, rövid haja volt, később növesztette és ilyen átlagos oldalra fésült haja volt. Ez olyan 3.-ban lehetett. Egyik nap mondta, hogy megy hajat vágatni és másnap "kopaszra" gépelt hajjal jött be. Nem is előtéttel, hanem alig, jó ha fél milis haja volt, tehát nullással. Mindenki nagyon meglepődött és pár hét múlva le is borotválták neki, teljesen kopaszra. Utána (lassan már 8 éve) hajnyíróval kopaszra nyírják és minden nyáron borotválják is, ha melegebb van. Nem beteg és nem hullik a haja, mert ha egy kicsit kinő, látszik, hogy teljesen természetes. Nem is skinhead és nem vall semmilyen radikális vagy szélsőséges ideológiát és nem is fanatikus. Megbolondultak a szülei? Most is eléggé fúrcsa, nemhogy még 8 évesen mennyire az volt... Mi értelme ennek?

2020. jún. 28. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszik neki, ha ennyi ideje kopaszra nyiratja a haját.

Neked ehhez nem sok közöd van, ha neki így tetszik, akkor nagyon jó, hogy már a szülei fiatalon is engedték neki.

2020. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi ebben a jó?? 8 évesen? 18 év alatt? Nem is kigyúrt... Átlagos testalkata van.
2020. jún. 28. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"De mi ebben a jó??"


Kérdezd meg tőle :D Egyébként tényleg semmi közöd hozzá, már ha komoly lenne a kérdés.


Azért pár példa: nyáron jól jöhet, talán a jobb hőleadás miatt, nem kell bajlódni sokat a hajmosással, hajszárítással, hajbeállítással, stb. Vagy csak szimplán jól áll neki. Vagy, csak szimplán neki így tetszik.

2020. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
neki ez tetszik, ennyi, nem kell túlgondolni, mások vagyunk
2020. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de értem a logikát.

Ha férfi lennék, akkor vagy picit hosszabb, úgymond bilihajam lenne (vagy bármi olyan, ami pl kpop énekeseknél megesik :D) vagy kopasz lennék. Szerintem tök praktikus. Nem kell mosni, szárítani, nem melegít nyáron. Bár télen hiányozna.

2020. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
Lehet, hogy ő lesz az új Cseh Laci
2020. júl. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna ilyen fejet, csak az abban az időben nem volt lehetséges.

Nyolc évesen kicsit fura a dolog, de régen vidéken minden fiú kopasz volt nyáron...

2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!