Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek hajrol?...

*Szandy* kérdése:

Mi a véleményetek hajrol? Sokat kell a tükör elött babrálni vele vagy nem? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]


egy kérdés még.Ez a haj a képen igy is fog maradni vagy reggel mindig meg kell csinálni?



SoOS.

Normális válaszokat kérek


2010. júl. 31. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,lehet rövidebb hajból is ilyet csinálni,nézd meg:Nekik is rövidebb a hajuk:


[link]


[link]


Amúgymeg a legtöbb képen pl.:

Meg van hosszabbitva a hajuk.


[link]


[link]


De annyi sok szép tipusú hajak vannak,nem muszáj pont ilyet csináltatnod.Szerintem egy tépett haj,vagy fokozatosan lenyirt haj sokkal szebb,mint ezek az emo/scene hajak.

15/L

2010. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kb. napi 1 órádba fog kerülni....
2010. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mért kerülne annyiba?:O

a csaj a videon 3 perc alatt megcsinálta.

és nem is olyan nehéz.

kb n olyan 4 perc alatt megcsinálom

ennyi ;D

2010. aug. 5. 10:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert az fel van gyorsítva meg már gyakorlot... Persze ha neked 3 szál hajad van akkor azt ki lehet vasalni 2 perc alatt is.... Nekem elég hosszú a hajam és egy 20-30 perc... Meg nekem hullámos is kicsit...

aztán kb. 10 perc alatt fel tupírozod.

Stb...

2010. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!