Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ilyen esetben?...

Mit csináljak ilyen esetben? A problémám az hogy nagyon brutálisan néz ki az arcom. Ha ideges vagyok vagy ha tükör van elöttem akkor elkezdem nyomkodni és elborul az agyam. Addig nyomkodom ameddig vörös nem lesz másnap meg az egész fejem tiszta seb.

Figyelt kérdés

Olyankor meg kaparom.Ezt az egészet szinte tudtomon kivül csinálom.. És nem bírom abbahagyni .. Mi a teendő ilyenkor ?: (

Bőrgyógyászra kozmetikusra nincsen pénzem.. : (


2010. jún. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászhoz nem kell pénz. (Max akkor, ha kiír valamit az arcodra, de ha elmondod neki, hogy mi a szitu anyagilag, akkor gyógyszertári krémet/ olyan készítményt fog felírni, amit a gyógyszertárban kevernek ki neked, és az egyből sokkal olcsóbb).
2010. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell szoktatnod róla magad tudatosan!

Egy időben én a karomon csináltam unalomból, hogy nyomkodtam a miteszereket, amik amúgy nem is látszódtak.

Ha nem nyomkodnád az arcod, lehet hogy helyre jönne szépen.

Találj vmi mást amivel lekötöd magad. Ez egyfajta kényszercselekvés.

Mihelyt elkezded nyomkodni, fogj bele vmi másba.


A bőrgyógyász meg néha nagyon olcsó krémeket, szereket szokott felírni. Főleg, ha külön megkéred, hogy olcsó, de hatásos dolgot írjon.

2010. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én naturland termékcsaládnak használom az arcszeszét, nekem nagyon bevállt, jobban, mint eddig bármi. nem minden gyógyszertárban lehet kapni, és olyan 600 forint körül van, nem kell hozzá recept sem
2010. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!