Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek hajrol?...

*Szandy* kérdése:

Mi a véleményetek hajrol? Sokat kell a tükör elött babrálni vele vagy nem? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]


egy kérdés még.Ez a haj a képen igy is fog maradni vagy reggel mindig meg kell csinálni?



SoOS.

Normális válaszokat kérek


2010. júl. 31. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia.Nézd meg ezt a videót,itt a csaj ilyen hajat csinál.Nem nehéz megcsinálni,felül feltupirozod,ha nem ilyen egyenes a hajad akkor alul kivasalod.

Itt a videó:


http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc


Ami kell hozzá az egy jó tupirozófésű és hajlakk. :) Amúgy szerintem minden reggel meg kell csinálni.

15/L

2010. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia!

olyan emos beütése van de amúgy nem rossz ,a vágástól sok minden függ,

szerintem nem kell vele sokat bíbelődni,vasalás+pici tupír,de az egyenesítést nem kéne minden nap ,ez amúgy hajfüggő.

2010. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm szépen.

Bár a videón elég macerásnak látszik az egész.

meg amugy a lány valamit fuj a hajára hogy ugy maradjon

Mi a neve annak a fujokának xD:O??


lehet még írni;D

2010. júl. 31. 21:03
 4/14 anonim ***** válasza:
fuj hát sztem borzalmas ez a haj:S de ugye ízlések és pofonok:)
2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hajlakkot fúj a hajára
2010. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a "fújóka" az egyszerű hajlakk.Mind1 milyet veszel én amúgy SYOSS márkájút használlok és az nagyon jó,bár egy kicsit drága.Első válaszoló vagyok.

15/L

2010. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

értem.

köszi a választ.

De amugy ezt minden nap meg kell tenni(reggel)a hajal?

2010. júl. 31. 21:25
 8/14 A kérdező kommentje:

meg kb a hajam a mellemig ér.és nagyon dus.

de ugymeg elhet csinálni?

2010. júl. 31. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Megint az első válaszoló vagyok.Ahogy ott is leirtam,szerintem mindennap meg kell csinálni,mert alváskor tuti "elalszod" a hajad és akkor kócos leszel.Úgyhogy szerintem minden reggel.A videóban a csajnak is addig ér a haja,mint neked.Amúgy ha nagyon dús és szeretnéd,hogy ritkább legyen menj fodrászhoz kiritkittatni,bár szerintem ha valakinek dús hosszú haja van az nagyon szép,nem éri meg elrontani.

15/L


Amúgy milyen szinű a hajad?

2010. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

barna a hajam szine

de amugy a hajam pont hogy eléri a mellemet

szoval nem nagyon nagy.de nagyon szeretnék valami ilyesmi hajat(vagy hasnolot)mert ami nekem van nem áll valami jól:S

2010. júl. 31. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!