Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet használjak...

Milyen krémet használjak estére az arcbőrömre?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen kezdtem el krémeket használni, így 20-on évesen úgy gondoltam, már szükségem van rá mindenféle probléma megelőzése céljából.

Nappalra ha kimegyek az utcára, akkor Uriage spf 20-as hidratáló arckrémet használok, ha itthon vagyok, akkor pedig Alverde naturschön arckrémet. Ezek használata előtt megmosom az arcom micellás vízzel, majd ezt lemosom és alkoholmentes tonikkal áttörlöm a bőröm, erre kenem fel vagy az egyik vagy a másik krémet.


Estére is felkenem az Alverde krémet, de nem tudom, hogy ez így mennyire jó, mert reggelre elég zsíros tőle a bőröm. Beszereztem a The Ordinary 7%-os glikosavas hámlasztóját, ezt szeretném esténként használni, krémezés előtt. Használjak utána másféle krémet, vagy jó lesz ez is? Vagy pedig használhatok utána csak simán pár csepp 100% argánolajat és kész? Ezt arcra még nem használtam, de olvastam, hogy bőrre is jó.


Mit ajánlotok így nyárra? Ha új krémet írtok, akkor ha lehet, max 3000 forint értékben, ne kicsi kiszerelésűt. Legjobban a természetes összetevőjű krémeknek örülnék. Köszönöm!


2020. jún. 12. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs különösebb problémád a bőröddel, ne tömítsd krémekkel. Éjszakára hagyd lélegezni, tisztulni. Nappali hidratáló krém elég.
2020. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!