Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek, pattanások?

Miteszerek, pattanások?

Figyelt kérdés

Egy nap akár 4-5x is mosakodhatok, meleg, hideg, szappanos, sima vízzel, akkor is a napközben és este jönnek ki hatalmas nagy sárga pattanások. Ha kinyomom őket akkor egy 3 cm-es nagy, felpuposodott, piros folt marad ott.

Használtam tonikot egy időben de ragadt tőle a bőröm.


Mit ajánlanátok? Mit tegyek? Valakinek van valami bevált módszere? Köszi a válaszokat!



2020. jún. 11. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

CreamElőször is, ne mosd ennyiszer egy nap, bőven elég reggel és este, a szappannal pedig kerüld el az arcbőröd, mert csak irritálja es kiszárítja azt, helyette használj alacsony ph-jú arclemosó gélt.


Az újonnan kijött pattanásokra tudom ajánlani a The COSRX Centella Blemish nevű krémet és ne nyomkodd őket.


Heti 1x végezz fizikai (pl Himalaya herbals arcradír) vagy kémiai hámlasztást (pl.COSRX AHA 7 Power folyékony mitesszer eltávolító) utána pedig használj valamilyen tálpláló arcpakolást (pl.Benton csiga-méh arcmaszk).


Hidratálni is fontos az arcbőrt napi 1-2x erre a Benton csiga-méh koncentrált arckrémet tudom ajánlani ami a pattanások ellen is hatásos vagy esetleg a Helia-D aqua boom-ot.

2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húha köszi ezt a sok tanácsot! Ki fogom próbálni! Ment a zöld! :)
2020. jún. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!